سیستم اعلام حریق یونی پاس Unipos

سیستم اعلام حریق یونی پاس محصول کمپانی Unipos، تولید کننده تجهیزات اعلام حریق در بلغارستان می باشد. این شرکت بزرگترین تولید کننده مستقل محصولات و تجهیزات اعلام حریق با توجه به آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد. محصولات این برند جزو پر طرفدار ترین و پر کاربرد ترین سیستم های آتش نشانی مورد استفاده در ایران هستند. برای مشاهده قیمت و خرید محصولات اعلام حریق یونی پاس می توانید از همین بخش از آتش مهار البرز اقدام نمائید.

نمایش دادن همه 7 نتیجه

    سوالات شما

  • متداول ترین دتکتورهای مورد استفاده کدام نوع هستند؟
    دتکتور های دود که حسگر حساس به دود ناشی از حریق دارند از متداولترین انواع دتکتورهای به کار رفته هستند. البته در اماکنی که آلایندگی بالایی دارند مانند محیط های صنعتی با غبار و دور بالا، برای عدم خطا در تشخیص حریق، ار دتکتور های حرارتی استفاده می شود.
  • کاربرد دتکتور حرارتی افزایش چیست؟
    یکی از انواع دتکتورهای متعارف، نوع دما افزایشی است. یعنی برای آن دمای خاصی تعیین نشده که در صورت رسیدن دمای محیط به آن عدد، واکنش نشان دهد. این نوع دتکتور ریتم افزایش دما را تشخیص می دهد و برای اماکنی که بطور معمول حرارت محیط بالاست ماننده آشپزخانه ها و مکان های صنعتی دارای کوره ها و ... کاربرد دارد که تغییرات غیر متعارف دما را بعنوان حریق تلقی می کند.