کپسول آتش نشانی یکبار مصرف

کپسول آتش نشانی یکبار مصرف از نمونه تجهیزات ایمنی و اطفای حریق می باشد و در خانواده کپسول های آتش نشانی قرار دارد. این نوع خاموش کننده ها با نام اسپری خاموش کننده یکبار مصرف نیزشناخته می شوند و عموما در وزن های نیم الی یک کیلوگرمی در بازار عرضه می گردند. آتش مهار البرز تامین کننده انواع کپسول یکبار مصرف از برندهای معتبر ایرانی و خارجی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

نمایش دادن همه 3 نتیجه

  سوالات شما

 • هنگام خرید کپسول اطفا حریق یکبار مصرف چه نکاتی باید رعایت شود؟
  نکات مهم که باید در نظر داشته باشید عبارتند از: کپسول آتش نشانی را از کجا بخریم؟ در محیط خود با چه نوع آتش سوزی سر و کار خواهید داشت؟ آیا این حجم از کپسول آتش نشانی می تواند برای محیط مغازه، فروشگاه و ... مفید باشد؟ آیا این نوع خاموش کننده به وسایل صدمه وارد می نماید؟ آیا مواد تشکیل دهنده در این اسپری ها سمی و شیمیایی می باشد؟
 • خاموش کننده یکبار مصرف را از کجا بخریم؟
  سعی نمایید خاموش کننده یکبار مصرف و سایر کپسول های آتش نشانی را از مراکز مجاز و دارای مجوز خریداری نمایید. از خرید کپسول آتش نشانی از مراکز غیر مجاز اکیدا خودداری نمایید. همواره به نشان استاندارد کپسول آتش نشانی توجه داشته باشید. این مراکز تنها به فکر سود هستند و ممکن است اقدام به عرضه کپسول های غیر استاندارد نمایند.
 • خاموش کننده یکبار مصرف FIRE STOP مناسب چه محیط هایی است؟
  با توجه به انواع کلاس های آتش، و متفاوت بودن ماهیت هر نوع آتش سوزی و روش های خاموش کردن آن ها، بنابراین نمی توان از یک نوع خاموش کننده در همه محیط ها و برای تمام انواع آتش سوزی استفاده کرد. بنابراین قبل از خرید بهتر است بدانید اسپری های یکبار مصرف تنها برای آتش سوزی نوع A , B مفید هستند.
 • آیا مواد تشکیل دهنده در این اسپری ها سمی و شیمیایی می باشد؟
  مواد استفاده شده در خاموش کننده یکبار مصرف بدون گاز نیتروژن می باشد و به غیر از مواد اطفای حریق که شیمیایی می باشند. از مواد سمی دیگری استفاده نشده است. استفاده از آن نیز در محیط خانه صدمه ای به شما وارد نمی کند و ممکن است به دلیل مواد شیمیایی تنها باعث بروز التهاب تنفسی شوند.