کپسول آتش نشانی دریا

کپسول آتش نشانی دریا از تولیدات بازرگانی تجهیزات ایمنی مامطیر بابل می باشد. شرکت دریا یکی از بهترین تولید کننده های انواع خاموش کننده های اطفا حریق در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1357 آغاز نمود. در حال حاضر دریا، دارای بیش از چهل سال سابقه درخشان در زمینه تولید و پخش تجهیزات آتش نشانی است. آتش مهار البرز ارائه کننده انواع کپسول های اطفا حریق دریا، آماده همکاری با کلیه شرکت ها، سازمان و ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

نمایش دادن همه 9 نتیجه

    سوالات شما

  • قیمت کپسول های اطفا حریق دریا چقدر است؟
    خاموش کننده های دریا در حجم های متنوع یک تا 50 کیلوگرمی تولید می شوند که دارای انواع مختلف پودر و گاز، فوم، آب و گاز و ... هستند. با توجه به حجم کپسول و مواد داخل آن قیمت کپسول ها متغیر است. کپسول های حجیم تر با مواد داخلی مرغوب تر قیمت بالاتری دارند که البته قابل رقابت با سایر برند های مشابه نیز هستند.
  • کاربرد خاموش کننده های دریا در چه اماکنی است؟
    با توجه به انواع و حجم های مختلف این کپسول ها که از 1 لیتری مناسب استفاده در خودرو ها تا 50 لیتری چرخدار مناسب اماکن وسیع طراحی شده اند، از این خاموش کننده های با کیفیت می توان در تمامی کارخانجات و کارگاه های بزرگ، مراکز تجاری اداری، منازل و مجتمع های مسکونی، صنایع پر ریسک و ... استفاده نمود.