کلاه آتش نشانی

کلاه آتش نشانی و انواع کلاه های عملیاتی علاوه بر محافظت از سر در برابر ضربه به سر، وسیله ای حفاظتی در برابر آتش و حرارت به شمار می آید. کلاه های ایمنی دارای شیلد بسیار مقاوم در برابر حرارت و ضربه است که از سر و گردن محافظت می کند. در پشت سر این کلاه ها از پارچه های نسوز از جنس آلوبست یا پارامید استفاده می شود. آتش مهار البرز وارد کننده و عامل پخش و فروش انواع کلاه عملیاتی از برندهای مطرح و معتبر دنیا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

نمایش دادن همه 16 نتیجه

    سوالات شما

  • عوامل موثر بر قیمت کلاه عملیاتی کدامند؟
    اکثر کلاه های آتشنشانی از برندهای معتبر و دارای تاییدیه های بین المللی و استاندارهای اروپایی یا امریکایی هستند. با توجه به نوع ساختار، آپشن ها و دارا بودن قطعات جانبی مانند طلق های محافظ. برای عملیات مختلف امداد، نجات، آتش نشانی، عملیات با خطر انفجار و ... یا مجهز بودن به محافظ چشم و عواملی از این دست. قیمت کلاه ها با یکدیگیر متفاوت است.
  • کلاه استاندارد دارای چه مشخصه هایی است؟
    کلاه هایی که استانداردهای جهانی را دارند غالبا از پلاستیک ABS یا متریال فایبرگلاس ساخته شده اند. همچنین دارای طلق محافظ در برابر حرارت شعله و تشعشعات موجود در محیط می باشند. کلاه عملیاتی استاندارد دارای محافظ گردن در قسمت پشت سر نیز می باشد. که معمولا از جنس الیاف ضد حریق و پارچه های نسوز مانند پارامید یا آلوبست ساخته شده اند.