فن تخلیه دود

فن تخلیه دود ضد انفجار EX نقش بسیار کاربردی و مهمی در عملیات های آتش نشانی در محل های حساس و پر خطر جهت تخلیه دود از محیط را دارند که این عمل جدا از افزایش دید آتش نشان و آسان نمودن عملیات، با تخلیه گازهای قابل اشتعال موجود در محیط حریق، از شعله ور شدن و افزایش شدت حریق جلو گیری میکند.

فن های تخلیه دود در سایز های مختلف 12, 16 , 18 , …. موجود می باشند که دارای پایه های عایق و کلید های ضد انفجار می باشد.

به همراه فن های تخلیه دود معمولا لوله خرطومی هایی ضد جرقه همراه با اتصال زمین در متراژ های مختلف ارائه میشود.

آتش مهار البرز عرضه کننده مستقیم انواع فن و هواکش تخلیه دود ضد انفجار، آماده دریافت سفارشات و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

نمایش دادن همه 6 نتیجه

  سوالات شما

 • فن تخلیه دود چیست؟
  این دستگاه یکی از انواع تجهیزات تهویه هوا است و قادر است مقادیر بسیار زیادی از دود و حرارت را با قدرت از ساختمان خارج کند و مانع از شروع و یا گسترش آتش سوزی شود.
 • کاربرد فن تخلیه دود ضد انفجار چیست؟
  این وسیله برای مکان هایی که دچار نشتی گاز شده اند و در آنها امکان انفجار بر اثر کوچکترین جرقه محتمل است، کاربرد مهمی دارد و به تخلیه سریع گاز های سمی کمک می کند.
 • چرا استفاده از فن تخلیه دود اهمیت دارد؟
  در بسیاری از آتش سوزی ها، اغلب ساکنین ساختمان بر اثر خفگی ناشی از دود و خطر گازهای سمی ناشی از آتش سوزی جان خود را از دست می دهند و لزوماً با شعله‌های آتش برخوردی ندارند. استفاده از این فن ها تسریع کننده عملیات امداد رسانی و آتش نشانی نیز می باشد.
 • قیمت هواکش تخلیه دود
  محصولات موجود در فروشگاه آتش مهار البرز بسته به نوع و کارایی، برند تولید کننده و کیفیت، همچنین کشور سازنده، در قیمت های مناسب و مقرون به صرفه به فروش می رسد.