شیلنگ هوزریل

شیلنگ هوزریل دارای انعطاف بالایی است و برای اطفای حریق های کوچک مناسب تر است. از این شیلنگ ها در واحد های مسکونی و اداری استفاده می شود. در زمان آتش سوزی می توان شیلنگ هوزریل را به اندازه ای که مورد نیاز است از روی قرقره آن باز کرده و استفاده نمود. آتش مهار البرز عامل فروش انواع شیلنگ هوزریل با ابعاد مختلف می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید.

نمایش دادن همه 2 نتیجه

  سوالات شما

 • چگونه می توان میزان باز شدن شیلنگ را کنترل نمود؟
  به کمک هرزگرد هایی که در مرکز قرقره آتش نشانی قرار دارد، می توان بدون اینکه تمام قرقره هوزریل را کامل باز نمود، آن را به اندازه مورد نیاز در دسترس قرار داد. این هرزگردها غالبا پلاستیک هستند و یا از شمش آلومینیوم و برنج ساخته شده اند.
 • جنس لایه خارجی شیلنگ های لاستیکی هوزریلی چیست؟
  لایه خارجی این نوع شیلنگ ها از نوعی لاستیک مصنوعی غالبا به رنگ مشکی تشکیل شده است که از مقاومت بسیار بالایی در برابر سایش، کشیدگی، جریان الکتریسیته، مواد شیمیایی و خورنده، حرارت و ... برخوردار است.
 • تفاوت شیلنگ های معمولی با نمونه های هوزریلی در چیست؟
  شیلنگ های آتش نشانی به دلیل مواد سخت به کار رفته در ساخت آنها انعطاف کمتری نسبت به مدل های معمولی دارند بطوریکه تنها می توان آنها را روی قرقره مخصوص هوزریل حلقه کرد. همچنین در ساختمان این شیلنگ ها از مواد و نوع بافت ضد پیچ و تاب استفاده شده است که در حین عملیات لوله مسدود نشود.