سیستم اعلام حریق GST

سیستم اعلام حریق GST مجهز به مرکز کنترل آدرس پذیر مطابق با استاندارد های جهانی و دارای دو لوپ می باشد. که در جهت ارتباط با پنل های کنترل هوشمند عمل می کنند و به همین دلیل مناسب ساختمان های اداری، مراکز خرید، کارخانه ها و رستوران ها و … می باشد. دتکتورهای جی اس تی یکی از انواع پر مصرف و پر طرفدار آشکار سازها است. شرکت جی اس تی برای محصولات خود گواهینامه های متعدد داخلی و بین المللی دریافت نموده است. همچنین تطابق با الزامات استاندارد هایی مانند استاندارد CCCT چین، استاندارد جهانی CE و LPCB اروپا همچنین استاندارد بین المللی UL از ویژگی های منحصر به فرد تولیدات این شرکت است. برای کسب اطلاعات بیشتر به منظور سفارش و اجرای سیستم اعلام حریق GST با کارشناسان ما در آتش مهار در تماس باشید.

نمایش 1–16 از 19 نتیجه

    سوالات شما

  • کنترل پنلهای GST در چند نوع و از چه متریالی ساخته شده اند؟
    مرکز کنترل‌های جی اس تی در چهار مدل 2، 4، 8 و 16 زون تولید شده اند و دارای کیس فلزی با بهره مندی از جدیدترین فناوری طراحی و تولید و در نتیجه مورد استقبال کابران بسیاری هستند.
  • اعلام حریق های جی اس تی مناسب استفاده در چه اماکنی هستند؟
    این سیستم های اعلام حریق به دلیل بهره مندی از گواهینامه ها و استانداردهای معتبر جهانی و همچنین تأییدیه از سازمان آتش نشانی ایران، مناسب نصب در اماکن حساسی مانند فرودگاهها، بیمارستان ها، هتل ها، ساختمانهای مسکونی کوچک و بزرگ و مراکز صنعتی مثل پالایشگاهها و نیروگاهها و ... می باشد.