سیستم اعلام حریق زیتکس

سیستم اعلام حریق زیتکس ( Zitex Fire alarm system )، یکی از برندهای معتبر ایرانی اعلام حریق است. زیتکس دارای تاییدیه های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد. همچنین محصولات Zitex تحت الزامات گواهینامه ها و تاییدیه های اروپایی و بین المللی زیادی تولید می شوند. محصولات هوشمند این شرکت مدتهاست که در پروژه های ایمن سازی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین نوع آدرس پذیر سیستم اعلام حریق زیتکس نیز از سال 1399 موفق به دریافت تاییدیه سازمان آتش نشانی شده اند. آتش مهار البرز عرضه کننده انواع سیستم های اطفاء حریق، آماده مشاوره و ارائه محصولات با مناسب ترین قیمت می باشد.

نمایش دادن همه 9 نتیجه

  سوالات شما

 • دلیل مزیت سیستم های متعارف بر آدرس پذیر چه مواردی است؟
  سیستم های متعارف دارای قیمت پائین تری نسبت به آدرس پذیر هستند. بعلاوه، به دلیل کاربردی تر بودن سیستم متعارف برای ساختمان‌ها و مصارف کوچک، طرفداران بیشتری دارند.
 • دتکتور فتوالکتریک زیتکس چه قابلیت ویژه ای دارد؟
  یکی از انواع دتکتور دودی زیتکس فتوالکتریک است که به دلیل طراحی خاصی که دارد در برابر گرد و غبار، حشرات و تداخل میدان های مغناطیسی کاملا مقاوم بوده، دچار خطا نمی شوند.
 • مزیت دتکتور های دودی Zitex چیست؟
  استفاده از یک لایه پوششی محافظ بر روی مدارها، آنها را در برابر رطوبت و مواد اسیدی مقام نموده همچنین قطعات فلزی بکار رفته در آن در برابر زنگ زدگی کاملا مقاوم هستند. همچنین بدنه مستحکم آنها در برابر ضربه و لرزش کاملا مقاوم است.