سیستم اعلام حریق آریاک

سیستم اعلام حریق آریاک یکی از برندهای ایرانی با کیفیت می باشد که توسط شرکت آریاک الکتریک ایران تولید می گردند. محصولات این برند دارای نشان استاندارد بوده و مورد تایید سازمان آتش نشانی نیز می باشند. از مزایای سیستم های آریاک دارا بودن تاییدیه های متعدد می باشد. بعنوان مثال: تاییدیه سازمان آتش نشانی تهران، گواهینامه استاندارد ISO 9001 ، 2008، مطابقت با استانداردهای BS 5839 و EN54-7، استاندارد محصول از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، گواهی تولید از وزارت صنایع و… جهت دریافت خدمات نصب و مشاوره سیستم اعلام حریق آریاک با کارشناسان آتش مهار البرز تماس حاصل فرمایید.

نمایش دادن همه 8 نتیجه

  سوالات شما

 • نحوه نصب شستی های دستی به چه شکل است؟
  نصب شستی ها باید به گونه ای باشد که در اماکن پر خطر با فاصله حداکثر 30 متر نسبت به یکدیگر و در راه های خروجی مثل پاگرد و راه پله ها، درهای خروجی و ... نصب شوند. همچنین محل نصب آنها باید کاملا در دسترس و قابل دید باشند.
 • کاربرد سیستم های متعارف آریاک چیست؟
  انواع متعارف بعنوان سیستم هشدار دهنده سریع در ساختمان‌های مسکونی یا محیط های کوچک با کاربری محدود طراحی شده‌ اند. همچنین به دلیل قیمت کمتر نسبت به سیستم های آدرس پذیر، پر طرفدار تر نیز می باشند.
 • دتکتور های گازی آریاک در چه مواردی کاربرد دارند؟
  دتکتور گاز موضعی این شرکت انواع گازهای شهری مایع، گازهایی با خطر اشتعال بالا مانند الکل، پروپان، ایزوبوتان و ... را بخوبی تشخیص می دهد و کاربرد آن در ساختمان های مسکونی، کارخانجات، اماکن عمومی، تاسیسات و ... می باشد.