سیستم اعلام حریق زتا

سیستم اعلام حریق زتا (Zeta Fire alarm system) مهمترین و اصلی ترین محصول شرکت GLT Exports با نام تجاری زتا Zeta می باشد. این سیستم در دو نوع متعارف و آدرس پذیر طراحی و عرضه شده است. و دارای اجزایی مانند دتکتور دودی، دتکتور حرارت و گاز زتا برای تشخیص گازهای CO، LPG، CH4، دتکتور ترکیبی دود و حرارت، آژیر اعلام خطر خارجی و داخلی. شاسی برگشت پذیر طلقی، آژیر فلاشر، چراغ ریموت سردرب و… می باشد. همچنین کنترل پنل اعلام حریق زتا که کامل کننده اعضای سیستم هنگام وقوع حادثه است. این پنل مجهز به چراغ های LED و چشمک زن بر روی صفحه خود می باشد.
کمپانی زتا بالغ بر 35 سال در زمینه تولید سیستم های هشدار دهنده در انگلستان فعالیت می کند و محصولات آن در بیش از نیم از کشور های دنیا شناخته شده هستند. آتش مهار البرز نماینده فروش سیستم های اعلام حریق Zeta آماده همکاری با شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

نمایش دادن همه 4 نتیجه

    سوالات شما

  • دتکتور های Zeta دارای چه استانداردهایی هستند؟
    دتکتورهای زتا دارای استانداردهای معتبر جهانی مانند LPCB و BSI و VDS می باشند به همین دلیل بسیار پر فروش هستند و از دقت و امنیت بالایی برخوردارند.
  • بیم دتکتور های زتا در چه انواعی عرضه شده اند؟
    بیم دتکتورهای این برند برای متراژ های ۴۰ ، ۸۰ و ۱۲۰ متر طراحی و عرضه شده اند و از نوع رفلکتوری (Reflective) و با تکنولوژی موتورایز (Motorized) بوده همچنین قابل نصب در ارتفاع ۲٫۵ الی ۲۵ متر می باشند.