دتکتور گازی مونوکسید کربن

دتکتور مونوکسید کربن نوعی نشت یاب گاز CO می باشد و هدف از نصب آن پیشگیری از مسمومیت های ناشی از نشت این گاز است. سنسورهای هوشمند حساس به گاز مونوکسید کربن در زمان نشت و انتشار این گاز در محیط، به سرعت آن را شناسایی کرده، هشدار خطر را به وسیله آژیر اعلام می نماید. این دتکتورها مقادیر بسیار کم گاز مونوکسید کربن را نیز به دقت تشخیص می دهند. برای دریافت مشاوره نصب هشدار دهنده نشت گاز مونوکسید کربن با کارشناسان آتش مهار البرز تماس بگیرید.

نمایش دادن همه 3 نتیجه

    سوالات شما

  • نصب دتکتور در چه مکان هایی از کارایی آن می کاهد؟
    نصب در پارکینگ ها، آشپزخانه و اماکن پر گرد و غبار عملکرد این حسگر ها را مختل می کند و دچار خطا می شوند. همچنین دمای محل نصب حداقل 10 و حداکثر 40 درجه سانتی گراد دما داشته باشد. فاصله نصب کمتر از یک و نیم متر از بخاری یا وسایل پخت و پز نباشد. همچنین در معرض نور خورشید و مکان هایی که گردش هوا زیاد است مانند نزدیک پنجره های باز و دریچه کولر و ... نصب نشود.
  • در زمان شنیدن آلارم هشدار چه اقداماتی انجام شود؟
    وقتی سنسورهای هشدار فعال شوند و آژیر به صدا در آید حتما سرعت عمل به خرج دهید و قبل از بی حال شدن اقدام کنید. پنجره ها را به سرعت باز کرده، دکمه سکوت دستگاه را بزنید و با مرکز آتش نشانی تماس بگیرید. از حضور همه افراد و سلامت آنها اطمینان حاصل کرده، محل نشت احتمالی گاز از لوله بخاری یا آبگرم کن و ... را بررسی کنید.