دتکتور دودی

دتکتور دودی نوعی حسگر الکترونیکی دود و یکی از مهم ترین اجزای سیستم های اعلام حریق می باشد. این نوع دتکتور ها با تشخیص دود پیش از گسترش حریق، سیستم اعلام حریق را فعال ساخته، از بروز خطرات احتمالی جلوگیری می نماید. آتش مهار البرز عامل فروش و عرضه کننده انواع دتکتورهای دود از برندهای معتبر خارجی و ایرانی با مناسب ترین قیمت می باشد. برای استعلام قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

نمایش 1–16 از 27 نتیجه

  سوالات شما

 • تفاوت کاربرد مدل های دودی اپتیکال و یونیزاسیون در چیست؟
  مدل های دودی یونیزاسیون برای تشخیص آتش سوزی هایی با دود کم که اندازه ذرات آن 0.01 تا 0.3 میکرون باشند مناسب هستند. مدل های دودی اپتیکال یا فتوالکتریک نیز در تشخیص حریق هایی با دود زیاد و اندازه ذرات 0.3 تا 10 میکرون، کاربرد دارند.
 • دتکتورهای لیزری مناسب چه مکان هایی هستند؟
  در اماکن وسیع و بزرگ که استفاده از دتکتورهای نقطه ای مقرون به صرفه نیست، از مدل های خطی یا لیزری استفاده می شود. بعنوان مثال فضاهای بزرگی مانند کارخانجات، سوله ها، آمفی تاتر یا اماکن زیارتی و .. که بین فرستنده و گیرنده نور مانعی وجود ندارد، استفاده از بیم دتکتور بهترین گزینه است.
 • در انتخاب نوع کاشف های دودی چه عواملی باید مد نظر قرار بگیرند؟
  ابتدا باید برای انتخاب نوع دستگاه، فضای مورد نظر خود را از لحاظ میزان آلودگی هوا متناسب با نوع فعالیت و صنایع، میزان وسعت، حساسیت ارتفاع از زمین، رطوبت هوا، حرارت طبیعی محیط و ... بررسی کنید.