جعبه آتش نشانی هوزریل

جعبه آتش نشانی هوزریل Hose Reel متشکل از یک قرقره به همراه نازل و شیلنگ PVC، نوعی لاستیک بسیار مقاوم در برابر ساییدگی و کشش به ابعاد 3.4 اینچ است. شیلنگ‌ هوزریل همچنین دارای یک تیوب داخلی مقاوم در برابر فشار بالاست. که توسط نخ هایی که به محکمی در اطراف آن بافته شده، تقویت شده است. مطابق استاندارد سازمان آتش نشانی نصب جعبه های هوزریل برای تمامی ساختمان ها ضروری می باشد. آتش مهار البرز عامل پخش و فروش انواع جعبه های هوزریل به صورت تک و عمده در سراسر ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نمایش دادن همه 6 نتیجه

  سوالات شما

 • استفاده از جعبه Hose Reel در چه مکان های ضروری است؟
  طبق استاندارد سازمان آتش نشانی در تمامی طبقات کلیه ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و ... باید از جعبه هوزریل مجهز به شیلنگ 3.4 اینچی استفاده کرد. برای پارکینگ ها نیز معمولا از شیلنگ های ۱و ۱/۴ اینچی برزنتی استفاده می گردد.
 • کاربرد سیستم خشک در جعبه های آتشنشانی چیست؟
  سیستم خشک متشکل از لوله به سایز ۱ و ۱/۲ اینچ برای استفاده آتش نشانان تعبیه شده است که ورودی آب آن به تانکر آتش نشانی متصل می گردد. معمولا این سیستم را در طبقات اول ساختمان ها و پارکینگ ها به منظور سهولت در دسترسی به ماشین آتش نشانی نصب می کنند.
 • هوزریل ها برای اطفای چه نوع حریقی مناسب هستند؟
  کلاس حریق A شامل مواد جامد مثل چوب، کاغذ، پارچه و ... به کمک آب مهار می شوند. در اکثر ساختمان های مسکونی نیز با چنین حریق هایی که ناشی از سوختن اثاثیه منزل مانند فرش و مبل و ... است روبرو هستیم. حتی در حریق های الکتریکی نیز موادی که در ادامه دچار حریق می شوند جزو کلاس A محسوب می شوند که به کمک هوزریل ها پس از قطع برق ساختمان، براحتی می توان آنها را مهار نمود.