فلنج آتش نشانی

آتش مهار البرز تامین کننده انواع اتصالات و فلنج آتش نشانی در ایران می باشد؛ برای استعلام قیمت و خرید انواع فلنج سطح صاف، برجسته، شیار و زبانه ، نر و ماده، لبه دار، اریفیس و … با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نمایش دادن همه 8 نتیجه

  سوالات شما

 • کلاس فلنج چیست؟
  عدد یا کدی که با توجه به جنس و محدوده فشار و دمای سرویس تعیین می گردد و روی بدنه درج شده است. هر چه کلاس فلنج بیشتر باشد، به معنی متریال بیشتری است در آن به کار رفته، حد و تحمل بالاتری دارد، ابعاد آن بزرگتر شده و قابلیت تحمل فشار بیشتری دارد. میزان فشار و دمای قابل تحمل، علاوه بر مقدار متریال به نوع متریال به کار رفته در آن نیز بستگی دارد.
 • نحوه تعیین استاندارد فلنج های فلزی چگونه است؟
  این استاندارد معمولا با متریال به کار رفته در ساخت اتصالات فلنجی تعیین می گردد. برخی از انواع این اتصالات از متریال مختلف مانند فولاد ضد زنگ، چدن، آلومینیم، برنج و برنز ساخته می شوند. براساس استاندارد در مدل های فلزی، متریال کربن استیل بیشتر وجود دارد و سطح آنها ماشین کاری شده است.
 • پیچ و مهره مورد استفاده در بستن فلنج ها از چه نوعی می باشد؟
  یک نوع از این پیچ و مهره ها Bolt نام دارد که از یک طرف رزوه شده است و طرف دیگر آن دارای سر شش گوش و یا چهار گوش مخصوص آچار است. این پیچ ها به یک مهره Nut نیاز دارند و چنانچه سرتاسر رزوه شده باشد ( Stud Bolt ) به دو مهره نیاز دارند.