سیستم اعلام حریق سنس Sens

سیستم اعلام حریق سنس Sens محصول شرکت فن آوری سانا پژوهش گستر با نام تجاری سنس (Sens Fire alarm system) می باشد. تولیدات این شرکت در سراسر ایران و همچنین کشور های همسایه نصب و راه اندازی می شوند. محصولات این شرکت بسیار کارپسند بوده و به لحاظ کیفی منطبق با استانداردهای معتبر جهانی و قابل رقابت با برند های خارجی معتبر می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش سیستم های سنس با کارشناسان ما در آتش مهار البرز در تماس باشید.

نمایش دادن همه 4 نتیجه

  سوالات شما

 • محصولات اعلام حریق سنس دارای چه تاییدیه هایی هستند؟
  محصولات Sens مطابق با استاندارد BS ۵۸۳۹ تولید می شوند و دارای گواهینامه های ISO ۹۰۰۱ و ISO ۲۰۰۸ هستند. همچنین از مزایای سیستم های این شرکت دارا بودن نشان CE اتحادیه اروپا و نشان ملی استاندارد ایران است.
 • کدام یک از محصولات اعلام حریق Sens دارای تأییدیه های آتش نشانی هستند؟
  سیستم های اعلام حریق متعارف این شرکت دارای تاییدیه سازمان آتش نشانی می باشند اما سیستم های آدرس پذیر آن فاقد این تاییدیه در شهر تهران هستند؛ البته در سایر استانهایی ماننده مشهد موفق به اخذ تاییدیه شده اند.
 • نحوه عملکرد دتکتور دودی آدرس پذیر Sens چگونه است؟
  این دتکتور دارای قابلیت پردازش میکروپروسسوری است که حساسیت نسبتا بالایی در تشخیص ذرات دود در ابعاد مختلف را دارا می باشد. همچنین از قابلیت های آن تشخیص سریع دود با حساسیت بالا نسبت به ذرات ریز می باشد و دارای محافظ بمنظور جلوگیری از ورود گرد و غبار و حشرات و ... است.