جعبه آتش نشانی آتش مهار البرز

جعبه آتش نشانی آتش مهار البرز یکی از تولیدات اختصاصی گروه آتش مهار می باشد. که در انواع جعبه های اطفا حریق دوقلو ( دو کابین )، افقی، عمودی، فایرباکس های تک درب و …. طراحی و تولید می شوند. امکان طراحی و ساخت جعبه های آتش مهار مطابق با نیاز و سفارش مشتریان گرامی نیز فراهم می باشد. جهت خرید جعبه آتش نشانی آتش مهار می توانید از این بخش از سایت اقدام نموده. همچنین با شماره تماس های کارشناسان این مجموعه تماس برقرار کنید.

نمایش دادن همه 4 نتیجه

    سوالات شما

  • کاربرد جعبه های دوقلو چیست؟
    با در نظر گرفتن پتانسیل ونوع حریق با توجه به نوع و کاربری ساختمان ها، در مواردی که احتمال بروز حریق بیشتر و امکان گستردگی حریق بالاتر است، می توان از جعبه های دو کابین استفاده کرد که در یک بخش لوله کشی، قرقره و شیلنگ مخصوص خاموش کردن سریع آتش و در بخش دیگر سایر تجهیزات مربوط به اطفا حریق مانند کپسول های خاموش کننده، تبر، دیلم و سایر وسایل ایمنی مورد نیاز مانند جعبه کمک های اولیه قرار داده می شود.
  • جنس باکس آتش نشانی بر چه مبنایی انتخاب می شود؟
    فایر باکس ها بسته به شرایط آب و هوایی و نوع ساختمان یا محیطی که نصب می شوند از متریل مختلفی ساخته می شوند. جنس اغلب جعبه ها از ورق فولاد به ضخامت های مورد نیاز است. در مناطق مرطوب که احتمال زنگ زدگی بالاست، از ورق استیل ضد زنگ برای ساخت فایرباکس استفاده می شود. همچنین در اماکنی که تنش های دمایی بسیار بالاست و شرایط سخت و احتمال مواجهه با مواد شیمیایی یا خورنده مانند آب شور دریا بالاست، از جعبه های فایبرگلاس استفاده می شود.