سبد خرید شما خالی می باشد.
0

آریا کوپلینگ

مجموعه ی آریا کوپلینگ که طراح و تولید کننده تجهیزات آتش نشانی است، در اواخر دهه هفتاد کار خود را در این راستا شروع نمود .ولی سابقه تولید تجهیزات صنعتی آریا کوپلینگ به پنجاه سال می رسد. این مجموعه به خاطر داشتن توان علمی و صنعتی و تکنولوژیکی اقدام به طراحی تجهیزات آتش نشانی موسوم به آریا کوپلینگ نمود. این تجهیزات از لحاظ تنوع و کیفیت در نوع خود بی نظیر هستند. در ادامه مطلب، لیستی از محصولات آتش نشانی آریا کوپلینگ را معرفی می کنیم.

لیست قیمت محصولات آریا کوپلینگ

در این قسمت قصد داریم تا لیستی از محصولات آتش نشانی آریا کوپلینگ را معرفی کنیم.

اتصالات استورز آریا کوپلینگ

اتصالات استورز آریا کوپلینگ در انواع و اشکال مختلف شامل کوپلینگ شیلنگ خور استورز، تبدیل رزوه ای و ساده استورز، درپوش زنجیر دار، بست تخصصی و آچار چند منظوره کوپلینگ و شیر ایستاده هستند. که هر کدام از این محصولات خود شامل زیرمجموعه های مختلف و با کیفیت می باشند. تمام محصولات آریا کوپلینگ و زیرمجموعه های آنها در سایت آتش مهار البرز موجود می باشند.

درپوش زنجیر دار استورز

نازل آتش نشانی آریا کوپلینگ

نازل های آتش نشانی آریا کوپلینگ در انواع شیردار سه حالته فلزی و پلاستیکی و‌ نازل ساده یافت می شوند.

لیست قیمت محصولات آریا کوپلینگ

نازل سه حالته پلاستیکی

شیر فلکه آریا کوپلینگ

شامل شیر فلکه تنظیم فشار است.

جعبه های آتش نشانی آریا کوپلینگ

این جعبه ها در رنگ ها و اندازه های مختلف و همچنین در اشکال متنوع مثل دوقلو، دو طبقه، دیواری، ایستاده، شیشه ای، فلزی، آینه دار، لیزری، طلایی و غیره هستند. برای مشاهده انواع جعبه های آریا کوپلینگ به سایت آتش مهار البرز مراجعه کنید.

لیست قیمت محصولات آریا کوپلینگ

قرقره و ‌شیلنگ های آریا کوپلینگ

انواع قرقره های آریا کوپلینگ شامل، قرقره مخصوص شیلنگ های نیمه سخت، قرقره دیواری ثابت، قرقره مخصوص شیلنگ های تاشونده می باشند. همچنین شیلنگ های آریا کوپلینگ مثل هوزرک و شیلنگ تاشونده به همراه بست تخصصی یافت می شوند .

قرقره برای شیلنگ تاشونده

اتصالات انگلیسی آریا کوپلینگ

این اتصالات از قبیل کوپلینگ بی اس، تبدیل مادگی بی اس، تبدیل نری بی اس، تبدیل بی اس به بی اس، تبدیل بی اس به استورز و درپوش کوپلینگ هستند.

اتصالات بی اس

محصولات کامپوزیتی

این محصولات مطابق با استانداردهای روز دنیا به گونه ای طراحی شده اند تا در جاهای مختلف اعم از آب هوای گرم یا سرد مورد استفاده قرار بگیرند تا مشکلی برای بهره وران ایجاد نشود.

 نمايندگي آريا كوپلينگ

خاموش کننده ها

خاموش کننده های آریا کوپلینگ در دو نوع خاموش کننده دستی و خاموش کننده چند منظوره یافت می شوند.

اسپرینکلر یا آب پاش آریا کوپلینگ

اسپرینکلر های آریا کوپلینگ در سه شکل پایین زن و بالا زن و افقی زن وجود دارند که هر کدام از آنها دارای اندازه های مختلف و در دو نوع واکنش سریع و واکنش استاندارد هستند. لوازم جانبی این آب پاش ها شامل قاب و آچار مخصوص قاب اسپرینکلر، آچار فولادی و جعبه ی یدکی هستند.

اسپرینکلرافقی

قیمت محصولات آریا کوپلینگ به نسبت کیفیت، تنوع در طرح و رنگ و کارایی، قابل قبول است. برای اطلاع از قیمت های به روز شده ی این محصولات باکیفیت به سایت آتش مهار البرز مراجعه کنید.

آریا کوپلینگ

نمايندگي آريا كوپلينگ

سایت آتش مهار که فروشندگی و نمايندگي آريا كوپلينگ را بر عهده دارد به صورت اینترنتی به فروش این محصولات مشغول است. آریا کوپلینگ محصولات دیگری از قبیل نازل، شیر فشار شکن، ماشین تخلیه و شارژ پودر و شیر سیامی را پوشش می دهد. هر کدام از این محصولاتی که ذکر شدند را در سایت آتش مهار البرز بیابید.

نتایج 1 تا 15 از کل 15 نتیجه