سبد خرید شما خالی می باشد.
0

کفش ایمنی پاتن تبریز

TABRIZ Safety Shoes

له شدن پنجه های پا در محیط های صنعتی و کارگاهی از بزرگترین صدمات و خطرات در محیط های کارگاهی می باشد. اینگونه خطرات سبب شده است که نیاز به کفش ایمنی به منظور محافظت از پا در برابر این خطرات بیش از پیش احساس شود. استفاده از تجهیزات ایمنی مانند کفش ایمنی از له شدن پنجه پا شما هنگام سقوط اجسام محافظت می کند.

قیمت کفش ایمنی پاتن پدیده تبریز

کفش ایمنی تبریز

تعداد کارخانه و شرکت های زیادی در ایران وجود دارد که در زمینه تولید کفش ایمنی فعالیت دارند. تبریز با دارا بودن سابقه چند ساله در زمینه تولید کفش از فعال ترین شهر ها در زمینه تولید کفش ایمنی می باشد. به طوریکه کفش ایمنی تبریز از شهرت بسزایی برخوردار است. کفش ایمنی تبریز تولیدی کارخانه کفش ایمنی میلان تبریز می باشد. کفش ایمنی ایمن میلان تبریز عموما ازچرم طبیعی ساخته می شود که علاوه بر دارا بودن کیفیت بالا و ظاهری شیک از تعرق پای شما در فضای داخلی کفش جلوگیری خواهد کرد. از دیگر تولید کنندگان کفش ایمنی تبریز می توان به کفش ارک تبریز اشاره کرد.

قیمت کفش ایمنی patan

محصولات متنوعی از کفش ایمنی تبریز در فروشگاه آتش مهار البرز وجود دارد که از نمونه این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کفش ایمنی مهندسی
  • کفش ایمنی طبی
  • کفش ایمنی چرمی

خرید کفش ایمنی تبریز

کفش ایمنی تبریز در رنگها و طرحهای مختلف را می توانید از فروشگاه آتش مهار البرز خریداری نمایید. برای خرید کفش ایمنی تبریز و اطلاع از قیمت کفش ایمنی تبریز می توانید با واحد فروش تجهیزات ایمنی آتش مهار البرز به شماره 02166720522 تماس حاصل فرمایید و یا با به صورت حضوری به شعبات فروشگاه مراجعه نمایید. از محصولات کفش ایمنی تبریز می توان به کفش ایمنی مهندسی و کفش ایمنی طبی ، کفش ایمنی کارگاهی و .... اشاره کرد.