سبد خرید شما خالی می باشد.
0

سیستم اعلام حریق zeta

حدود ۳۵ سال است که مجموعه‌ی زتا در زمینه‌ی تولید سیستم های هشدار دهنده در انگلستان فعالیت می کند. محصولات شرکت زتا در نیمی از جهان شناخته شده است. اصلی ترین و مهمترین محصولی که در این شرکت تولید می شود، سیستم اعلام حریق زتا می باشد .

پنل اعلام حریق زتا

هر سیستم اعلام حریق یک پنل اعلام حریق دارد که از طریق آن سیستم نصب شده روی ساختمان از قبیل حسگرها، فلاشرها و آژیرها و اسپرینکلرها قابل کنترل می شوند. یکی از بهترین پنل های اعلام حریق، پنل زتا می باشد که با داشتن کیفیت عالی و شکل زیبایی که دارد در هر مکانی قابل نصب و استفاده است.

تاریخچه برند زتا
پنل های اعلام حریق زتا انواع مختلفی دارند و از پنل با چهار زون (محدوده) آغاز می شوند تا به پنل های بزرگتر با چهل زون برسند. پنل های اعلام حریق زتا دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که آنها را از بقیه ی پنل ها متمایز می کنند. مهار آتش البرز تامین کننده پنل اعلام حریق زتا می باشد. از ویژگی های پنل اعلام حریق زتا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پنل می تواند توسط فقط یک شخص هم کنترل شود .
  • نیازی به کلید در آن نیست و به جای کلید رمز عبور چهاررقمی دارد.
  • به وسیله ی آن می توان آژیرها وحسگرها را کنترل کرد.
  • چهار مدار آژیر روی آن نصب شده است .
  • هر زون یا قسمت پنل زتا تعداد ۳۲حسگر را پشتیبانی و کنترل می کند.

کاتالوگ اعلام حریق زتا-چراغ های اعلام حریق

کاتالوگ اعلام حریق زتا

طبق کاتالوگ اصلی تهیه شده توسط تیم طراحان و تولید کنندگان سیستم اعلام حریق زتا، این سیستم از چند محصول اصلی تشکیل شده است که با هر نوع تقاضایی و برای نصب در هر مکانی می توانند مناسب باشند. این محصولات شامل پنل ها، حسگرها، سیستم‌ های هشدار دهنده، چراغ ال ای دی، شاسی های فشاری اعلام حریق و باطری ها هستند.

حسگرهای زتا

سیستم اعلام حریق زتا که محصولات آن هم اکنون توسط مهار آتش البرز پشتیبانی می شوند، انواع حسگرها با حساسیت بسیار بالا و واکنش سریع تولید می کند. انواع حسگرها ی اعلام حریق زتا از قبیل حسگر دودی، حسگر حرارتی، حسگر چند منظوره، حسگر شعله ای و حسگر گازی را می توان نام برد. حسگر دودی خود از چند نوع مختلف مثل حسگر دودی مالترون، حسگر دودی یونیزاسیون، حسگر دودی شعله ای و حسگر دودی نوری را دارا می باشد.

سیستم های هشدار دهنده و آژیرهای خطر زتا

آژیر خطر نوعی سیستم هشدار دهنده شنیداری است که در مواقع خطر مثل آتش سوزی فعال شده و اهالی ساختمان را از خطر مطلع می کند. آژیر هشدار دهنده نباید صدایی بلند و ترسناک داشته باشد. سیستم اعلام حریق زتا تولید کننده آژیر های خطر که علاوه بر نداشتن صدای گوش خراش، قابل تنظیم هم هستند و انواع مختلفی مثل فلاشر دار و بدون فلاشر را نیز دارا می باشند.

سیستم های هشدار دهنده و آژیرهای خطر زتا

چراغ های ال ای دی سیستم اعلام حریق زتا

این چراغ ها بر روی حسگر ها و اژیرها و شاسی ها و دیگر محصولات سیستم اعلام حریق قرار می گیرند تا آن ها را در مواقع لزوم قابل دیدن کنند و باعث سهولت در پیدا کردن آنها شوند‌.

شاسی اعلام حریق زتا

به هنگام آتش سوزی، انواعی از شاسی های اعلام حریق زتا به پنل مرکزی آتش نشانی متصل می شوند و در هنگام بروز اتش سوزی در صورت فشار داده شدن، به آتش نشانی هم هشدار فرستاده می شود تا خود را به محل برساند‌.

چراغ  های ال ای دی سیستم اعلام حریق زتا

پنل اعلام حریق زتا از شهرت بالایی برخوردار بوده که به وسیله آن میتوانید نحوه کارکرد دستگاه اعلام حریق زتا را بررسی کنید. جهت دریافت لیست قیمت اعلام حریق zeta , قیمت سیستم اعلام حریق زتابا کارشناسان ما تماس بگیرید. خرید سیستم اعلام حریق zeta را با قیمت مناسب از فروشگاه آتش مهار البرز تجربه کنید

نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه