سبد خرید شما خالی می باشد.
0

سیستم اعلام حریق تلتک

سیستم اعلام حریق تله تک دارای یک شرکت تولید کنندۀ معتبر در بازار جهانی می باشد که در سال 2016 بیست و پنجمین سالگرد تأسیس خود را جشن گرفت. این شرکت در سال 1991 با نصب محصولات ایمنی آغاز به کار کرد. سیستم اعلام حریق تله تک یکی از سیستم های اعلام حریق شناخته شده در جهان است.
در شرکت تولیدات سیستم اعلام حریق تله تک ابتدا محصولات کمی ساخته می شدند ولی در ادامۀ کار تبدیل به طیف وسیعی شد و امروزه بیش از 30 میلیون محصول در زمینۀ سیستم های اعلام حریق و سیستم برقراری ارتباط تولید کرده است و این محصولات به بیش از 75 کشور دنیا صادر می شوند. تله تک ترکیبی از تجربه اولیۀ خود و ظرفیت بالا و قدرتمند تولید را به کار گرفته است.

لیست قیمت اعلام حریق تله تک

شرکت تولیدات محصولات اعلام حریق تله تک در طول 25 سال سابقه دائما در حال تغییر و گسترش و تولید محصولاتی با بیشترین کارایی می باشد.
سایت آتش مهار البرز با بهره مندی از توان فنی و مهندسی خود، افتخار عرضۀ محصولات سیستم اعلام حریق تله تک را با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می نماید. شما همچنین می توانید برای اطلاع و آگاهی از قیمت محصولات تله تک به سایت آتش مهار البرز مراجعه کنید و تمامی محصولات را با قیمت به روز خود مشاهده کنید.

لیست قیمت اعلام حریق تله تک

موفقیت تله تک بخاطر انعطاف عملی آن است که نه تنها در طیف وسیع محصولات بلکه در توانایی طراحی و ساخت ویژه و خاص محصولات هم به کار رفته است.
سیستم اعلام حریق تله تک به دو دسته تقسیم می شود که می تواند پاسخگوی تمامی نیاز های کسانی که از این محصولات استفاده می کنند باشد:

  • سیستم اعلام حریق متعارف تله تک
  • سیستم اعلام حریق آدرس پذیر تله تک

در سیستم اعلام حریق متعارف، با تقسیم تمامی منطقه می توان محل وقوع حریق را تشحیص داد و به این ترتیب بعد از شناسایی محل تقریبی حریق، به مکان مورد نظر مراجعه کرده و محل دقیق آن را پیدا خواهیم کرد. تفاوت این سیستم با سیستم آدرس پذیر این است که در سیستم آدرس پذیر می توانیم محل دقیق وجود حریق یا شعله را تشخیص دهیم و این کار به سادگی صورت می گیرد. این سیستم دارای کدی می باشد که موقعیت دقیق حریق را نشان می دهد، در این صورت یافتن محل دقیق حادثه با سرعت و دقت بالاتری انجام خواهد شد که تمامی این محصولات را می توانید در سایت آتش مهار البرز مشاهده کنید.
همچنین سیستم گازی تله تک وظیفه تشخیص گاز های سمی و یا گاز مونوکسیدکربن را به عهده دارد و اگر گازی نشت کند، سنسور های آن شروع به فعالیت می کنند و کنترل پنل را آگاه می کند. در کنار این آشکارسازها، سیستم آدرس پذیر تله تک و سیستم متعارف تله تک برای تشخیص همزمان دود و گاز مورد استفاده قرار می گیرند.
سازمان آتش نشانی تهران از کارخانۀ تله تک در بلغارستان بازدید کرده است و محصولات این شرکت را به عنوان یک برند معتبر تایید کرده است.

سیستم اعلام حریق تلتک

سیستم اعلام حریق teletek

سیستم اعلام حریق تلتک محصول کمپانی کمپانی Teletek Electronics می باشد. سیستم اعلام حریق تله تک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا مطابق با استانداردهای اروپا تولید شده و قبل از عرضه به بازار تمام وسابل مورد آزمایش قرار می گیرند. جهت خرید سیستم اعلام حریق تلتک ، قیمت اعلام حریق تله تک و دریافت خدمات پشتیبانی و نصب با شماره 02166720522 تماس حاصل فرمایید.