سبد خرید شما خالی می باشد.
0

سیستم اعلام حریق سنس

سیستم اعلام حریق دارای تعدادی دستگاه است که در هنگام ایجاد دود، آتش سوزی، مونوکسیدکربن یا دیگر اتفاقات اضطراری، در همکاری با یکدیگر برای تشخیص و هشدار به موقع به مردم از طریق مجموعه های تصویری و صوتی کار می کنند. این هشدارها ممکن است به طور خودکار از ردیاب های دود فعال شده و ردیاب های گرما و از طریق دستگاه های فعال کردن زنگ خطر مانند نقطه های تماس دستی یا ایستگاه های کشش فعال شوند. هشدارها می توانند در انواع مختلف به صورت آلارم های موتوری یا صداهای ضبط شده ی قابل حمل باشند. آن ها همچنین می توانند تکیه گاه بلندگو باشند که زنگ خطر را به صدا در می آورند و به دنبال آن، یک پیام تخلیه صوتی که به افراد داخل ساختمان هشدار می دهد که از آسانسور استفاده نکنند.
بسته به کشور سازنده هر سیستم، می توان صداگرهای زنگ آتش را در فرکانس های ویژه و تن های متفاوت از جمله کم، متوسط و شدید تنظیم کرد. اغلب دستگاه های اعلام حریق در اروپا مانند آژیر با فرکانس های متناوب وجود دارند. دستگاه های الکترونیکی اعلام حریق به عنوان شاخص در ایالات متحده و کانادا شناخته می شوند و می توانند به صورت مداوم و تنظیم بر روی کدهای مختلف کار کنند. سیستم های هشدار آتش سوزی را می توان در شدت های مختلف صدا تنظیم نمود.

سیستم اعلام حریق سنس

قیمت محصولات سنس

سیستم اعلام حریق سنس به گونه ای طراحی شده اند که آتش سوزی ها را در اوایل توسعه شان کشف کنند؛ زمانی که هنوز هم امکان تخلیه ایمن ساکنین وجود دارد. تشخیص زود هنگام، همچنین نقش مهمی در محافظت از ایمنی پرسنل اضطراری دارد.
پس از برقراری ارتباط با قسمت حریق آتش نشانی - معمولا با مراجعه به منطقه محافظت شده مندرج در كد مدل مناسب، آژانس های بیمه و سایر مراجع - طراح این سیستم متعهد شده است تا جزئیات، ترتیبات و واسطه های لازم را برای تحقق این اهداف به طور كامل ارائه دهد. تجهیزاتی که به طور خاص برای این اهداف تولید می شوند، انتخاب شده و روش های استاندارد سازی نصب در طول طراحی پیش بینی شده است.
راهنمایی های مختصر، الزامات بازرسی، آزمایش و نگهداری این سیستم ها گسترده است و در نهایت احتمالا هزینه بیشتری نسبت به نصب اولیه دارد.
دو نوع آلارم آتش نشانی متمایز وجود دارد که می توانید در فضای تجاری و مسکونی خود داشته باشید. مورد اول زنگ خطر آتش سوزی اتوماتیک است؛ هنگامی که این هشدارها گرما یا دود را تشخیص می دهند، آن ها هشدار صوتی و تصویری را در سراسر ساختمان برای هشدار دادن به ساکنین از وجود خطر ارسال می کنند و نوع بعدی زنگ خطر، زنگ دستی است که حتما نوع اتوماتیک که توسط شرکت های معتبر همچون سیستم اعلام حریق سنس تولید می شود، کارکرد بهتر و مطمئن تری دارد.
هدف اصلی سیستم اعلام حریق خودکار، تشخیص آتش سوزی در مراحل اولیه آن، اطلاع به ساکنین ساختمان مبنی بر وقوع اضطراری یک آتش سوزی و گزارش اضطراری به اولین پاسخ دهندگان است.

نمایندگی فروش اعلام حریق سنس

نمایندگی فروش اعلام حریق سنس

سیستم اعلام حریق سنس دقیق، قابل اعتماد و بسیار حساس است. این ردیاب دود پیشرفته ترین سنسور فوتوالکتریک را دارد و این امکان را می دهد تا زنگ خطر سریعا سطح خطرناک دود را از آتش سوزی آهسته و سوزاننده تشخیص دهد. اولین هشدار احتمالی در مورد آتش سوزی را در حالی که آلارم های دروغین را به حداقل می رساند، فراهم می کند. با یک باتری 10ساله و نصب آسان تعبیه شده است. این دستگاه با باتری لیتیوم داخلی با ظرفیت بالای 1.500 میلی آمپر ساعتی، توان 10سال برق مداوم را در اختیار شما قرار می دهد و شما را از نیاز به تغییر مداوم باتری ها حفظ می کند. از دیگر ویژگی های این دستگاه، نصب آسان بر روی هر دیوار یا سقف با براکت نصب، پیچ ها و شاخه های لنگر است.
سیستم های اعلام حریق سنس انواع مختلف دارند وانتخاب تعداد سیستم برای هر محل بستگی به اندازه آن ساختمان دارد. جهت اطلاع از نمایندگی ها و خدمات پس از فروش این سیستم ها، به سایت آتش مهار البرز مراجعه کنید.

قیمت سیستم اعلام حریق سنس

قیمت سیستم اعلام حریق سنس

سایت آتش مهار البرز، عرضه کننده انواع مختلف سیستم اعلام حریق سنس با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت است. اگر به دنبال ایمنی در محل زندگی و محل کسب و کار خود هستید و برای آسایش و نحوه زندگی مناسب ارزش قائلید و تنوع قیمت برای شما اهمیت دارد، بهتر است به سایت آتش مهار البرز نگاهی بیندازید وخرید خود را قطعی کنید.