سبد خرید شما خالی می باشد.
0

سیستم اعلام حریق GST

مرکز کنترل آدرس پذیر جی اس تی (GST) مطابق با استاندارد های جهانی طراحی و ساخته شده است. سیستم اعلام حریق GST دارای دو لوپ می باشد که در جهت ارتباط با پنل های کنترل هوشمند عمل می کنند و به همین دلیل مناسب ساختمان های اداری، مراکز خرید، کارخانه ها و رستوران ها و ... می باشد و یکی از پر مصرف ترین آشکار سازها است.

سیستم اعلام حریق GST کاربری بسیار آسان و سهولت با استفاده از کنترل های موجود در پنل را شامل می شود و این سیستم دارای صفحه کلید با امکانات بالا و دارای برنامه ریزی از طریق صفحه کلید سیستم می باشد و نصب و تست بسیار ساده ای دارد و این سیستم نیازی به شیشه ندارد.

لیست قیمت اعلام حریق جی اس تی


سیستم اعلام حریق GST بسیار سازگار با محصولات هوشمند و دیجیتال می باشد و همچنین امکان ارتباط با کامپیوتر را نیز از طریق رابط شامل می شود. سیستم اعلام حریق GST بدنۀ کاملا فلزی و منبع تغذیۀ دارای رنج 100 الی 240 وات می باشد که این منبع تغذیه به صورت کاملا تصادفی اطلاعات را ذخیره سازی می کند. این سیستم دارای چراغ و نشانگر ال ای دی با قابلیت خاموش شدن و زاویۀ دید توسط دستگاه برنامه ریز دستی می باشد و بسیار حساس است.

لیست قیمت اعلام حریق جی اس تی

آشکار سازهای سیستم اعلام حریق GST می توانند در زمان 1 ثانیه هشدار دهنده ها را فعال کنند و روی دکتور ها تاثیرگذار باشند و آن ها را روشن کنند و سیگنال را به پنل ها ارسال کنند. سیستم اعلام حریق GST آدرس دهی الکتریکی و همچنین سازگاری با محیط با امکان جبران سازی خود و عیب یابی خودکار پنل ها را شامل می شود.

با توجه به نوآوری و تکنولوژی پیشرفته سیستم اعلام حریق GST دارای برخی مزایا و امکانات در مقایسه با سایر سیستم ها می باشد مثلا کنترل پانل های اعلام حریق در این سیستم ظرفیت های 8 الی 16 را شامل می شود و امکان تعریف شرایط شب و روز را برای سیستم دارد به صورتی که از 24 ساعت طول شبانه روز، 16 ساعت را به عنوان روز و 8 ساعت دیگر را به عنوان شب تعریف می کند و همچنین این سیستم به صورت اتوماتیک در وضعیت مدار خروجی آژیر ها قرار می گیرد.

سیستم اعلام حریقGST قابلیت ایزوله کردن هر یک از روزنه ها را که مشکل دارند را دارد. نکته جالب این سیستم این است که آژیر های نصب شده بر روی سیستم قابلیت تنظیم به صورت دستی را نیز دارد.

 نمایندگی رسمی اعلام حریق GST

نمایندگی رسمی اعلام حریق GST

سیستم اعلام حریق GST در کشور انگستان تولید می شود و کیفیت بالایی را برخوردار است. سایت آتش مهار البرز نمایندگی رسمی محصولات اعلام حریق GST در ایران می باشد و شما دوستان عزیز می توانید محصولات اعلام حریق GST را در این سایت مشاهده کنید و از کیفیت آن بهره ببرید.
در این سایت محصولات را می توانید با نوآوری و خلاقیت، مشاهده کنید. همچنین کیفیت بالای محصولات این شرکت هم قابل تحسین بوده و این شرکت هم از آخرین تکنولوژی های روز رونمایی می کند.