سبد خرید شما خالی می باشد.
0

جعبه آتش نشانی پامچال

جعبه آتش نشانی پامچال

fire hose cabinet رشد افزون جمعیت باعث رشد افزایش نرخ ساخت و ساز شده است. رعایت اصول ایمنی ساختمان نیز یکی از اصول و واجبات در ساختمان سازی می باشد. عدم رعایت اصول ایمین و مجهز نبودن ساختمان به تجهیزات ایمنی موجب خسارت های مالی و جانی خواهد شد. مجهز بودن ساختمان به تجهیزات اعلام و اطفا حریق از اصول ایمنی است که هنگام ساخت ساختمان به آن توجه کرد علاوه بر آن تجهیزات آتش نشانی در هر طبقه لازم است در یک محل مشخص قرار گیرد. در ساختمان ها و مراکز اداری و تجاری اصولا تجهیزات آتشنشانی در هر طبقه در داخل فایرباکس قرار می گیرد. گروه صنعتی پامچال تولید انواع جعبه آتش نشانی استاندارد در مدلهای استیل ، تک کابین ، دو کابین ، جعبه آتش نشانی شیشه ای ، فایبر گلاس و دیگر تجهیزات آتش نشانی می باشد.

تاریخچه جعبه آتش نشانی پامچال

گروه صنعتی پامچال از سال 1369 فعاليت اصلی خود را با توليد كپسولهای آتش نشانی تحت برند توچال آغاز کرد و اکنون به یکی از توکیدکنندگان انواع تجهیزات آتش نشانی در ایران به شمار می آید . تنوع فایرباکس های پامچال بسیار زیاد است که در کنار قیمت مناسب بر اهمیت این موضوع می افزاید.

محصولات گروه صنعتی پامچال

از محصولات تولید شده تحت برند پامچال می توان به انواع جعبه آتش نشانی، انواع قرقره هوزریل، انواع کپسول آتش نشانی، انواع قرقره برزنتی، شیلنگ آتش نشانی، شارژ کپسول آتش نشانی، تست هیدرواستاتیک کپسول آتش نشانی، جعبه آتش نشانی استاندارد، انواع فایرباکس اتش نشانی، جعبه های آتش نشانی سفارشی، جعبه های آتش نشانی استیل,انواع شیرهای آتش نشانی، نازل های آتش نشانی، هیدرانت، کوپلینگ، جعبه اتش نشانی استیل شاره کرد

جعبه آتش نشانی پامچال ارائه شده در فروشگاه آتش مهار البرز

گروه صنعتی پامچال با سال ها تجربه در زمینه تولید فایرباکس و دیگر تجهیزات آتش نشانی ، متنوع ترین نوع جعبه های آتش نشانی را تولید می کند. آتش مهار البرز نیز از عرضه کنندگان فایرباکس پامچال در تهران می باشد. لیست جعبه های آتش نشانی پامچال که در فوشگاه عرضه می شود به شرح زیر است.

جعبه آتش نشانی Ha مدل پامچال

این نوع فایر باکس به صورت تک کابین و دو کابین در رنگ های سفید و قرمز موجود می باشد.

جعبه آتش نشانی پامچال

فایرباکس پامچال مدل h125

این محصول به صورت تک کابین ، دوکابین ، شیشه ای و فایرباکس توکار موجود می باشد.

فایرباکس پامچال مدل h125

جعبه آتش نشانی استیل پامچال

جعبه های آتش نشانی استیل از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.

جعبه آتش نشانی استیل

جعبه آتشنشانی پامچال

در دیگر محصولات می توان به جعبه آتش نشانی دوقلو برند پامچال اشاره کرد.

جعبه آتش نشانی دوقلو پامچال

جعبه آتش نشانی شیشه ای ایستاده برند پامچال

جعبه آتشنشانی ایستاده پامچال

جعبه آتش نشانی پامچال یکی از برندهای محبوب فایر باکس در بازار می باشد.