سبد خرید شما خالی می باشد.
0

شیلنگ هابرکورن اتریشی

شیلنگ آتش نشانی یکی از تجهیزات ضروری و مورد نیاز برای آتش نشانان و هم چنین اطفا حریق می باشد. شیلنگ آتش نشانی بطور کلی به دو دسته شیلنگ برزنتی و شیلنگ لاستیکی تقسیم می شود. شیلنگ های برزنتی عموما برای انتقال آب در مسیر های طولانی و تحت فشار زیاد مناسب هستند اما نوع پلاستیکی این شیلنگ ها که معمولا با نام شیلنگ های ضد اسید شناخته می شوند، برای مواجهه با موادی که حالت خورندگی یا اسیدی دارند مناسب هستند.
شیلنگ هابرکورن از انواع شیلنگ های برزنتی است که ساخت کشور اتریش می باشد. این لایه برزنتی از شیلنگ در هنگام جابجایی و سایش محافظت می کند و طول عمر شیلنگ را افزایش می دهد. هابرکورن جزء با کیفیت ترین برندهای تولیدکننده تجهیزات آتش نشانی در دنیا است و دارای استانداردهای بین المللی و جهانی می باشد.

شیلنگ هابرکورن اتریشی

قیمت شیلنگ آتش نشانی اتریشی 

اگر بخواهیم جنس شیلنگ هابرکورن را دقیق بیان کنیم، میتوان گفت جنس لایه خارجی از دو لایه پارچه بافته شده از کتانی برزنتی است و جنس آن نخ پرلون پلی استری می باشد و لایه ی داخلی از جنس لاستیک تشکیل شده است که باعث شده انعطاف داشته باشد و میزان تحمل فشار و شدت را بالا ببرد. این شیلنگ ها در سایزها، اجناس و رنگ های متفاوت طبق مصارفشان در دسترس می باشند. سایزبندی شیلنگ های هابرکورن از 1.5 تا 6 اینچ است که در سایت آتش مهار البرز یافت می شوند. می توان روی شیلنگ آتش نشانی هابرکورن اتریشی انواع کوپلینگ را نصب کرد و همچنین شما می توانید طول شیلنگ را برای مسافت های بیش از 20 متر افزایش دهید. به این صورت که کوپلینگ آتش نشانی 1.5 اینچی را به سر دو شیلنگ آتش نشانی وصل کرده و این دو شیلنگ را به هم متصل کرده و طول شیلنگ را تا دو برابر افزایش دهید. قابل ذکر است که این شیلنگ ها بدون کوپلینگ عرضه می شوند و شما باید کوپلینگ را به صورت جدا خریداری کنید.

قیمت شیلنگ آتش نشانی هابرکورن

معمولا برای انتقال آب از جایی به جای دیگر در مسافت های کوتاه یا بلند به منظور خاموش کردن آتش، از شیلنگ استفاده می شود. چنانچه فشار آب انتقالی زیاد باشد باید از شیلنگ مخصوص استفاده شود تا عملیات انتقال، با شکست روبرو نشود. یکی از مناسب ترین این شیلنگ ها، شیلنگ اتریشی برزنتی هابرکورن 1.5 اینچ است که در برابر فشار نسبت به شیلنگ های چینی منعطف تر است و در برابر رطوبت نیز مقام تر است که توسط سایت آتش مهار البرز به بازار عرضه می شوند. شیلنگ های هابرکورن بیشتر در آتش نشانی و به منظور اطفا حریق، کاربردهای صنعتی و کشاورزی و استفاده در معادن و همینطور در باغبانی برای آبیاری درختان و یا پر کردن مخازن و ... کاربرد دارند.

قیمت شیلنگ آتش نشانی اتریشی

قیمت شیلنگ آتش نشانی هابرکورن

سایت آتش مهار البرز عرضه کننده بهترین نوع شیلنگ های هابرکورن می باشد که با کمترین قیمت، بهترین کالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد. برای خرید و دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی شیلنگ هابرکورن اتریشی اصل با قیمتی به صرفه و تنوع بالا، به سایت آتش مهار البرز سر زده و قیمت ها را ببینید و با نمونه های مشابه مقایسه کنید.

نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه