سبد خرید شما خالی می باشد.
0

شیلنگ اشباخ آلمان

شیلنگ اشباخ آلمان

ESCHBACH که در فارسی به صورت اشباخ نوشته می شود یکی از برندهای تولید کننده تجهیزات آتش نشانی در آلمان به شمار می آیند.این شرکت به فعالیت تولید تجهیزات آتش نشانی خود در اتریش مشغول است .یکی از برندهای محبوب این برند در بازار آتش نشانی ایران شیلنگ آتش نشانی اشباخ می باشد. شیلنگ های اشباخ تولید شده در این کارخانه را نی توان به دو دسته شیلنگ پارچه ای و شیلنگ ضد اسید تقسیم کرد. بیشترین نوع استفاده از شیلنگ اشباخ آلمان در ایران از شیلنگ اشباخ پلاستیکی و یا باستیکی می باشد از این نوع شلنگ در صنایع نفتی , پتروشیمی و صنایعی که با مواد اسید و حالت خورنده سرو کار دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت شیلنگ اشباخ آلمان

نمایندگی شیلنگ اشباخ

از ویژگی های شیلنگ اشباخ می توان به موارد زیر اشاره کرد.

سایز شیلنگ اشباخ : از سایزهای شیلنگ اشباخ می توان به سایزهای 1 ، 1.5 , 2 , 2.5 , 3 و 4 اشاره کرد. که هر کدام مصارف خاص به خود را دارند.

دمای قابل تحمل : شیلنگ های اشباخ ، قابلیت تحمل دماهای بالا از 40 تا 100 درجه سانتی گراد را دارا می باشند.

فشار کاری : از مهم ترین ویژگی هایی که شیلنگ های آتش نشانی باید داشته باشند میزان تحمل آن ها در برابر فشار کاری خواهد بود. میزان تحمل فشار به دلیل اینکه باید بتواند آب را تا مسافت های طولانی تحت فشار منتقل کند بسیار مهم خواهد بود. شیلنگ اشباخ میزان فشاری که می تواند تحمل کند 60 با ر بوده است و میزان فشار کاری آن برابر با 17 بار می باشد.

جنس شیلنگ اشباخ : شیلنگ اشباخ را می توان در دو نوع برزنتی و لاستیکی در بازار خرید کرد.

به شیلنگ های اشباخ تولید شده از جنس نیتریل و پلاستیک که در برابر محلول های اسید و انواع حلال ها مقاومت بالایی دارند، شیلنگ ضد اسید نامیده می شوند. شیلنگ های ضد اسید برای مصارف آتش نشانی جهت انتقال آب و ... در مسیرهای کوتاه و صنایع نفتی و پتروشیمی کاربرد بسیار بالایی دارد.

خرید شیلنگ اشباخ آلمان

فروشگاه لوازم و تجهیزات آتش نشانی البرز ، نماینده فروش انواع شیلنگ های آتش نشانی اشباخ ایران در بازار ایران می باشد به منظور دریافت اطلاهات فنی و خرید شیلنگ اشباخ می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید

قیمت شیلنگ اشباخ آلمان

با توجه به متفاوت بودن ویژگی های شیلنگ اشباخ به منظور دریافت شیلنگ اشباخ و قیمت شیلنگ آتش نشانی اتریشی سایر برندها با شماره 02166720522 نماینده فروش شیلنگ اشباخ آلمان تماس بگیرید.

نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه