سبد خرید شما خالی می باشد.
0

کپسول آتش نشانی دژ

کپسول آتش‌ نشانی از جمله وسایل خاموش کننده به شمار می آیند. کپسول آتش نشانی دژ نوعی دستگاه برای خاموش نمودن آتش است. این نوع کپسول آتش نشانی جزء خاموش کننده‌های آتش می باشد که قابل حمل و دستی می باد و از موادی مانند گاژ، پودر و آب برای پر کردنان استفاده می شود.

ویژگی کپسول آتش نشانی دژ

دژ یکی از برندهای کپسول آتش نشانی می باشد. که در وزن های یک الی 50 کیلوگرم در بازار موجود می باشد. برخی از انواع کپسول های اتش نشانی دژ به دلیل سنگین بودن بر روی چرخ قرار می گیرد. و عموما در یک جای مشخص به صورت ثابت نگهداری می باشد. که با توجه به نوع آتش از نمونه خاصی از کپسول استفاده می شود.

آدرس کارخانه تولید کپسول آتش نشانی دژ

آتش مهار البرز عرضه کننده انواع کپسول آتش نشانی در سایزهای متنوع با قیمت مناسب. برای خرید کپسول آتش نشانی دژ می توانید به شعبات آتش مهار البرز مراجعه کرده و یا با شماره 02166720522 تماس حاصل فرمایید.

محصولات شرکت دژ

شرکت دژ تولید انواع کپسول آتش نشانی در سایزهای متنوع می شود. که از محصولات اینشرکت می توان به

کپسول های آتش نشانی پودر و گاز دژ : این کپسول ها از اندازه 1 کیلوگرمی تا 75 تولید و به بازار عرضه می شوند.

کپسول های آتش نشانی فوم و گاز دژ : این کپسول ها در اندازه های 6، 10، 25، 50 و 75 لیتری تولید می شوند و در اختیار استفاده کنندگان قرار می گیرد. از کپسول آتش نشانی 6 کیلوگرم عموما در خانه و ادارات مورد استفاده قرار میگیرد.

آتش مهار البزر به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های فروش کپسول آتش نشانی و معتبرترین و مطمئن ترین مراجع برای خرید کپسول های آتش نشانی می باشد.