سبد خرید شما خالی می باشد.
0

کپسول آتش نشانی پیشرو

البرز نجات پیشرو که با نام پیشرو هم شناخته شده است در سال 1361 و در شهر تهران تاسیس شده است و فعالیت خود را با تولید انواع خاموش کننده پودری و کربنی آغاز کرد. محصولات تولیدی این کارخانه شامل انواع خاموش‌کننده‌های پودری، خاموش‌کننده‌های دی‌اکسید کربن، خاموش‌کننده‌های با پودر پایه مونوآمونیوم فسفات، خاموش‌کننده‌های آب و گاز، فوم و کف اشاره کرد. کپسول های پیشرو امروزه در مکان های مختلفی برای جلوگیری از خطراتی همچون آتش سوزی مورد استفاده قرار می گیرند. انواع محصولات کارخانه کپسول پیشرو در سایت آتش مهار قابل دسترسی می باشد.

کپسول آتش نشانی البرز نجات پیشرو

یکی از اصلی ترین اقداماتی که برای جلوگیری از آتش سوزی در مکان هایی همچون منازل، شرکت ها، کارخانه ها و یا هر جایی که به ذهن شما می رسد می بایست انجام داد فراهم کردن تجهیزات مربوط به آن است. یکی از این تجهیزات کپسول آتش نشانی است که البرز پیشرو از شرکت های معتبر تولید کننده این محصولات می باشد. هر کدام از انواع این کپسول ها برای مکان های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند که این امر به نوع آتش سوزی بستگی دارد. به عنوان مثال در صورتی که آتش سوزی حاصل از انرژی برق باشد استفاده از آب به هیچ عنوان قابل توجیه نمی باشد.

قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو

برای خرید و اطلاع از قیمت محصولات کپسول آتش نشانی پیشرو می توانید با کارشناسان آتش مهار تماس حاصل فرمایید تا شما را در این روند یاری کنند. قیمت کپسول های تولیدی توسط این کارخانه به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آن ها حجم کپسول ها می باشد. در صورتی که قصد خرید این محصولات را دارید می توانید بنا به نیاز و نوع محیط یکی از انواع این کپسول ها را خریداری نمایید.

نمایندگی کپسول پیشرو

آتش مهار یکی از وب سایت های اینترنتی فعال و نمایندگی کپسول پیشرو می باشد. شما می توانید محصولات کپسول پیشرو در وزن و محتویات مختلف را از سایت خریداری نمایید و ایمنی محیط مورد نظرتان را افزایش دهید.