سبد خرید شما خالی می باشد.
0

کپسول بایا سیلندر

کپسول بایا سیلندر دارای انواع مختلفی است و تولید شرکت Baya cylinder می باشد. شرکت سامان صنعت بایا در زمینه تولید انواع مخازن تحت فشار و کپسول آتش نشانی فعال می باشد. این شرکت در سال 75 موفق به تولید یک محصول آزمایشی شد و در سال 80 اقدام به توزیع کپسول های آتش نشانی به نام تجاری بایا سیلندر نمود.

لیست قیمت کپسول آتش نشانی بایا

همان طور که گفته شد، یکی از تولیدات بایا سیلندر کپسول های آتش نشانی می باشد. انواع این کپسول ها شامل موارد زیر است:

کپسول پودر و گاز بایا سیلندر :

این نوع از کپسول ها از جمله خاموش کننده های پر کاربرد قابل استفاده برای منازل و محیط کار می باشند. از این نوع کپسول برای خاموش کردن آتش سوزی ناشی از مشتقات نفتی استفاده می شود. کپسول پودر و گاز با جدا کردن بخش های مهم تشکیل دهنده یک واکنش شیمیایی یعنی گرما، سوخت و اکسیژن از ادامه و گسترش آتش سوزی جلوگیری می کند و باعث خاموش شدن آتش می شود.

لیست قیمت کپسول آتش نشانی بایا

از کاربردهای کپسول های پودر و گاز بایا سیلندر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خاموش کردن آتش سوزی در خانه (آتش سوزی فرش یا کف پوش)
  • خاموش کردن آتش سوز در انواع پارچه و چوب
  • خاموش کردن آتش سوزی درمایعات و گازهای اشتعال زا
  • خاموش کردن آتش سوزی ایجاد شده توسط برق و الکتریسته

کپسول آب و گاز بایا سیلندر :

این نوع کپسول معمول ترین نوع خاموش کننده می باشد. محتوی مخزن این کپسول ها آب و گاز نیتروژن است. عملکرد این کپسول ها به این صورت است که گاز نیتروژن با ایجاد فشار کافی به خارج شدن آب در زمان استفاده کمک می کند. این کپسول ها در ظرفیت های: 10، 25 و 50 کیلویی در بازار موجود می باشند.

کپسول های دی اکسید کربن (CO2) :

این نوع کپسول آتش نشانی با استفاده از حذف دو عامل حرارت و اکسیژن آتش را مهار و خاموش می کند. کربن دی اکسید داخل مخزن این کپسول به صورت مایع بوده و تحت فشار می باشد؛ با آزاد شدن این گاز سرمای شدیدی تولید می شود. هم چنین به دلیل سنگین بودن گاز CO2 نسبت به اکسیژن، این گاز به عنوان یک لایه در کنار آتش قرار می گیرد و اکسیژن را نیز از آتش دور نگه می دارد. از این نوع کپسول برای خاموش کردن آتش در ماشین، ادارات، موتورخانه، پارکینگ، مغازه و هر نوع آتش سوزی که با مایعات قابل اشتعال ایجاد شود و یا خطر برق گرفتگی وجود داشته باشد، استفاده می شود.

قیمت کپسول بایا سیلندر

قیمت کپسول بایا سیلندر

انواع محصولات شرکت بایا صنعت، شامل کپسول های پودر و گاز، کپسول های آب و گاز و کپسول های کربن دی اکسید می باشد. این شرکت در راستای ارائه محصولات با کیفیت و روش های خرید آسان، همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان خود می باشد.
کپسول های آتش نشانی CO2 بایا سیلندر دارای 7 اندازه مختلف می باشد؛ این کپسول ها در وزن های 2، 3، 4، 6، 10، 12 و 30 کیلویی در بازار موجود می باشند. جنس سیلندر این کپسول ها از فولاد می باشد. هم چنین این کپسول ها قابلیت شارژ مجدد دارند. کلیه محصولات تولید این برند دارای یک سال گارانتی و 4 سال خدمات پس از فروش می باشند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت کپسول بایا سیلندر با ما در ارتباط باشید.

نتایج 1 تا 21 از کل 21 نتیجه