سبد خرید شما خالی می باشد.
0

اسپرینکلر همیار انرژی

همیار انرژی تولید کننده انواع اسپرینکلر های کاملا ایرانی در استاندارد ها و مدل های مختلف در دماهای متفاوت بوده و همچنین دارای نشان استاندارد ملی ایران و CE از اتحادیه اروپا می باشد. انواع اسپرینکلر های واکنش استاندارد و واکنش سریع همیار انرژی از نظر عملکرد به چند دسته تقسیم می شوند.

انواع اسپرینکلر های همیار انرژی

اسپرینکلر های پایین زن: نحوه عملکرد آن ها بدین صورت است که در سقف تعبیه می شوند و بالب حرارتی در صورت تشخیص دمای بالا(بالب های حرارتی با قطر های متفاوت و حساسیت به دماهای متفاوت تولید می شوند) مکانیزم تخلیه را انجام می دهند.

اسپرینکلر های بالازن: از نظر نوع عملکرد دقیقا مثل مدل پایین زن عمل می کنند ولی جهت پاشش آن ها از پایین به بالا است و در مواردی استفاده می شود که مانعی برای نصب و تخلیه اسپرینکلر های پایین زن وجود داشته باشد.

اسپرینکلر های بغل زن یا دیواری: بر عکس که 2 مدل بالا که به صورت عمودی نصب می شد، اسپرینکلر های دیواری به صورت افقی در دیوار ها نصب می شوند و با حساس شدن بالب حرارتی پاشش را به صورت افقی انجام می دهند. کاربرد این نوع اسپرینکلر بیشتر در راهروهای شلوغ است.

اسپرینکلر های مخفی: می توان گفت نوعی از اسپرینکلر پایین زن همراه قاب است تا دیده نشود و اینگونه عمل می کند که با تشخیص حرارت، صفحه قاب جدا شده و اسپرینکلر به سمت پایین حرکت می کند و از این مرحله به بعد مانند اسپرینکلر پایین زن معمولی عمل می کند.

مزایای استفاده از اسپرینکلر های همیار انرژی

  • بالب های حرارتی استفاده شده در اسپرینکلر ها همگی دارای گواهینامه استاندارد UL از آمریکا می باشند
  • دارای استاندارد های مختلف سازمان های آتش نشانی تهران و شهرستان ها
  • خدمات پس از فروش طولانی مدت 10 ساله
  • تحویل و نصب فوری وطبق تعرفه های موجود