سبد خرید شما خالی می باشد.
0

اسپرینکلر ایران شیر

شرکت ایران شیر از با سابقه ترین شرکت ها با نزدیک به 4 دهه فعالیت در زمینه تولید انواع شیرآلات گازی، غیر گازی، پودری آتش نشانی و... تولید اسپرینکلر های اطفاء حریق را نیز در محصولات خود گنجانده است.
در حال حاضر شرکت ایران شیر تولید کننده اسپرینکلر با جنس برنج و روکش کروم تحت استاندارد بین المللی CE اتحادیه اروپا و استاندارد های سازمان آتش نشانی تهران و استاندارد ملی ایران بوده و ارائه دهنده انواع اسپرینکلر از نظر کارکرد با کیفیت و ماندگاری بالا می باشد.

قیمت اسپرینکلر ایران شیر

اسپرینکلر های ایرانی با بهره گیری از تجربه و دانش کارشناسان مجرب ایرانی با بهترین کیفیت طراحی و ساخته می شود و نسبت به موارد مشابه خارجی با قیمت بسیار مناسبتری ارائه می شود به گونه ای که یا کیفیت یکسان، کف قیمتی اسپرینکلر های ایرانی تقریبا نصف قیمت محصولات مشابه خارجی است.
از انواع اسپرینکلر های ایران شیر از نظر عملکرد می توان به موارد زیر اشاره کرد که در دما و فشار های کاری مختلف تولید می شوند:
اسپرینکلر پایین زن: از متداول ترین اسپرینکلر ها با جهت پاشش از بالا به پایین تولید
اسپرینکلر بالازن: اسپرینکلر با جهت پاشش از پایین به بالا
اسپرینکلر بغل زن: در دیوار ها تعبیه می شود و جهت پاشش آن ها افقی است و مخصوص راهرو ها و مکان های دارای تابلو برق است
اسپرینکلر تو کار: همان اسپرینکلر پایین زن است که با قاب زیبا سازی شده
اسپرینکلر مخفی: نوعی از اسپرینکلر پایین زن که هنگام حریق ظاهر می شود

نمایندگی ایران شیر

شرکت ایران شیر با بیش از 4 دهه فعالیت در زمینه های مختلف تولید واقع در شهرک صنعتی البرز استان قزوین، با توجه به گستره فعالیت و تنوع محصولات خود دارای نمایندگی های مختلف در تهران و شهرستان ها می باشد. فروشگاه آتش مهار البرز یکی از نمایندگی های شرکت ایران شیر به عنوان یک شرکت پیشتاز از معتبر ترین فروشگاه های خصوصی تجهیزات ایمنی، آتش نشانی می باشد.

نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه