سبد خرید شما خالی می باشد.
0
کپسول پیشرو

کپسول آتش نشانی پودر و گاز پیشرو

امروزه ممکن است در طول روز چندین محل و مکان را مشاهده کرده باشید که دچار آتش سوزی شده باشد . قابل اشتعال بودن بیشتر تجهیزاتی که روزانه با آنها سرو کار داریم اهمیت توجه به این مسئله را دو چندان می کند بنابراین بسیار ضروری است که برای اطفای حریق و خاموش کردن آتش کپسول های اتش نشانی مناسب در خانه , اداره و ماشین خود به همراه داشته باشیم . یکی از برندهای کپسول های آتش نشانی پودرو گاز می توان به کپسول پیشرو اشاره کرد.کپسول پیشرو با توجه به نوع مصرف شما در سازهای مختلفی ساخته می شود. 
 
کپسول آتش نشانی پیشرو حاوی پودر خشک شیمیایی BC 
یکی از سایزهای این مدل کپسول پیشرو سایز 6 کیلوگرمی آن است که توسط کارخانه البرز نجات پیشرو تولید می شود شرکت پیشرو یکی از تولیدکنندگان داخلی برای کپسولهای آتش نشانی پودر و گاز ، دی اکسید کربن و آب و گاز است . کپسول پیشرو به نسبت از کیفیت بالایی برخوردار اسن که می توان گفت توان رقابت با محصولات غربی را دارا می باشد. بدنه سیلندر کپسول پیشرو و نوع مواد به کار رفته  در کپسول پیشرو از کیفیت بالایی برخوردار است . تمام محصولات تولید شده از طرف کارخانه پیشرو دارای آرم استاندارد می باشند بنابراین هنگام خرید کپسول پیشرو به علامت استاندارد و دیگر نکات لازم توجه کنید. 
کپسول آتش نشانی پیشرو حاوی پودر خشک شیمیایی سایز 6 کیلویی یکی از محصولات تولیدی کارخانه البرز نجات پیشرو می باشد که تحت عنوان برند پیشرو محصولات خود را به بازار عرضه می کند از ویژگی های کپسولهای پیشرو می توان به سبکی , راحتی و مناسب بودن آن ها هنگام استفاده  رخانه و منزل و دیگر مکان ها دانست . توجه داشته باشید که در کپسول 6 کیلویی پیشرو مقدار پودر استفاده شده وزن 6 کیلوگرم دارد بنابران با احتساب دیگر قطعات مانند بدنه سیلندر و .... وزن آن بلغ بر 8.700 کیلوگرم می باشد . نوع و کلاس استفاده شده در کپسولهای پیشرو می توان به نوع bc مي باشد كه در این کلاس هر کدام از این حرف ها نشان دهنده یک عبارت خاص هستند و کارایی کپسول را شرح می دهند
حرف  B  نمایانگر توانایی خاموش کردن نوع آتش می باشد. آتش ناشی از مایعات ، مانند الکل ، در این کپسول می باشد .حرف  C  نشان دهنده توانایی خاموش کردن آتش ناشی از گازها ، مانند کپسولهای گاز شهری ، در این کپسول می باشد .

دستورالعمل استفاده  از کپسول آتشنشانی پیشرو

هنگام خرید کپسول آتش نشانی پیشرو باید به پلمپ سربی آن که توسط کارخانه کپسول پیشرو انجام شده است توجه کنید . بنابراین بعد از خرید کپسول آتش نشانی پیشرو در ابتدا پلمپ آن را قبل از مصرف باز کرده  و ضامن که مانع از فشردن شیرها می شود را خارج کنید  . بعد از این مراحل نازل را به سمت آتش کرفته و با فشار دادن آن سهی در خاموش کردن آتش می کنید ...

انواع کپسول آتش نشانی پیشرو

بر اساس وزن کپسولهای پیشرو آن را می توان به دسته های زیر تقسیم کنید

کپسول آتش نشانی پودر و گاز 1 کیلویی پیشرو
کپسول آتش نشانی پودر و گاز 2 کیلویی پیشرو
کپسول آتش نشانی پودر و گاز 3 کیلویی پیشرو
کپسول آتش نشانی پودر و گاز 4 کیلویی پیشرو
کپسول آتش نشانی پودر و گاز 9 کیلویی پیشرو
کپسول پیشرو 12 کیلویی 
کپسول آتش نشانی حاوی پودر و گاز 25 کیلویی چرخدار پیشرو
کپسول آتش نشانی پودر و گاز 50 کیلویی چرخدار پیشرو

نکات نگهداری کپسول آتش نشانی پیشرو

1- حتی اگر از کپسول خود استفاده نکرده اید باید آن را سالانه شارژ و یا سرویس کنید
2- در صورت استفاده ازکپسول باید آن را  مجددا شارژ کنید
3- آزمایش های استاندارد بر روی کپسول های پیشرو را سالانه انجام دهید از جمله آزمایش هیدرواستاتیک بدنه

کارخانه کپسول آتش نشانی پیشرو

همانطور که بیان شد برند پیشرو به وسیله کارخانه البرز نجات پیشرو تولید و به بازار عرضه می شود.

 لیست قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو

جهت دریافت لیست قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو و شارژ کپسول آتش نشانی پیشرو می توانید با شماره تلفن های 02166720522 و 09128687289 تماس حاصل فرمایید.

پربازدیدترین مطالب تجهیزات آتش نشانی