سبد خرید شما خالی می باشد.
0
فهرست برند های کپسول آتش نشانی معتبر و مورد تایید

تا اینجا در مقاله های قبلی به اندازه کافی در خصوص اهمیت استفاده از کپسول آتش نشانی صحبت کرده ایم و حتما خود شما نیز از مهم بودن استفاده از این تجهیزات با خبر هستید. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم تا شما رابا برند های کپسول آتش نشانی مورد تایید و معتبر آشنا کنیم.
اولین نکته ای که باید در مورد برند های مختلف کپسول آتش نشانی به شما بگوییم این است که: "برند های های مختلف روی انواع مختلف کپسول آتش نشانی تمرکز دارند." به زبان ساده تر می توان گفت که یک برند تمرکز خود را بر روی تولید کپسول فوم گذاشته است و برند دیگر بهترین محصولش کپسول پودر و گاز تحت فشار است.
از طرفی مشاهده یک فهرست کلی از برند های کپسول آتش نشانی مورد تایید می تواند برای شما گیج کننده باشد، به همین دلیل ما در این مطلب شما را بهترین و مطمئن ترین برند های موجود در بازار آشنا می کنیم تا در زمان خرید به مشکل خاصی بر نخورید.

برند های معتبر کپسول آتش نشانی

کپسول بایا سیلندر

شرکت تولید کپسول آتش نشانی بایا سیلندر یکی از برند های معتبر تولید کپسول آتش نشانی است که تنوع بالایی در محصولات تولیدی خود دارد، به این صورت که توانسته است کپسول های آتش نشانی آب و گاز، CO2 و پودر و گاز خود را به عنوان یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار به همه معرفی کند و تبدیل به یکی از بهترین برند های کپسول آتش نشانی شود. در ادامه محصولات بایا سیلندر را با هم بررسی می کنیم:

کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر

این نوع کپسول آتش نشانی در اندازه های 10، 25 و 50 لیتری ساخته و به بازار عرضه می شوند.

کپسول آتش نشانی پودر و گاز بایا سیلندر

این نمونه کپسول آتش نشانی تولید شده توسط برند بایا سیلندر در اندازه های 1، 2، 3، 4، 6، 12، 25 و 50 کیلو گرم ساخته می شود و بسته به نیازی که شما داشته باشید می توانید از آنها استفاده کنید.

کپسول آتش نشانی Co2 بایا سیلندر

کپسول های آتش نشانی در اندازه های 2، 3، 4، 6، 12 و 30 کیلوگرمی ساخته شده و در اختیار شما استفاده کنندگان می رسد و می توایم از آنها استفاده کنید.

کپسول آتش نشانی بایا سیلندر


کپسول روناک گاز خزر

شرکت تولید کپسول آتش نشانی روناک گاز خزر از سال 1382 تا کنون فعالیت دارد و محصولات تولید شده توسط این برند دارای تنوع بالا و کیفیت مناسبی است و همین موضوع باعث شده است که جایگاه خوبی در بین برند های معتبر پیدا کند. شرکت رونکاک گاز خزر تولید کننده انواع مختلف کپسول آتش نشانی می باشد که در ادامه این موارد را با هم بررسی می کنیم:

کپسول آتش نشانی پودر و گاز روناک گاز خزر

کپسول های آتش نشانی پودر و گاز تحت فشار روناک گاز خزر که به عنوان بهترین محصول این شرکت شناخته می شوند دارای تنوع بسیار بالایی هستند که در اندازه های مختلفی از 1 کیلو گرم تا 75 کیلو گرم ساخته و در اختیار شما قرار می گیرند.

کپسول فوم روناک گاز خزر

این کپسول ها در اندازه های 6 لیتر تا 50 لیتر توسط این شرکت تولید و در بازار عرضه می شود.

کپسول آب و گاز تحت فشار روناک گاز خزر

کپسول آتش نشانی آب و گاز این برند نیز مانند کپسول های فوم این شرکت از 6 لیتر تا 50 لیتر تولید می شود.

همچنین این شرکت در تولید کپسول های سقفی اتوماتیک که در سیستم اطفا حریق استفاده می شود مورد استفاده قرار می گیرد نیز فعالیت دارد و از طرفی همین شرکت برند های خوب و مورد تایید زیادی به عرصه تجهیزات آتش نشانی معرفی کرده است. که در ادامه چند نمونه از این برند ها را با هم برری می کنیم:

  • برند روناک از سال ۱۳۸۴ تا کنون
  • برند پیشگام از سال ۱۳۹۰ تا کنون
  • برند اطلس از سال ۱۳۹۱ تا سال ۱۳۹۴
  • برند کاوه از سال ۱۳۹۲ تا سال ۱۳۹۶
  • برند سپهر از سال ۱۳۹۵ تا کنون
  • برند پیشتاز از سال ۱۳۹۶ تا کنون

ronak gas


کپسول خزر سیلندر

یکی از بهترین برند ها در عرصه تولید کپسول آتش نشانی که از سال 1387 شروع به فعالیت کرده است و تا الان از خود کارنامه خوبی به جا گذاشته شرکت خزر سیلندر می باشد.
محصولات این شرکت عبارتند از: کپسول آتش نشانی حاوی فوم و کپسول های آتش نشانی حاوی پودر و گاز، که از آنها برای خاموش کردن آتش های کلاس A.B.C.E استفاده می شود.
کپسول های آتش نشاتی پودر و گاز خزر سیلندر در اندازه های 1, 2, 3, 4, 6, 12 ,25 و 75 کیلو گرم تولید می شوند و همین موضوع باعث شده است که بتوانید از این کپسول ها در قسمت های مختلف یک خانه استفاده کنید.

کپسول های آتش نشانی حاوی فوم خزر سیلندر نیز در اندازه های 60- 10- 25- 50 و 75 لیتری تولید و به بازار عرضه می شوند.

خب، امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر مطالب زیر را مطالعه کنید تا آگاهی بیشتری نسبت به کپسول های آتش نشانی، آتش سوزی و اطفاء حریق داشته باشید:

کپسول آتش نشانی خزر سیلندر

پربازدیدترین مطالب تجهیزات آتش نشانی