سبد خرید شما خالی می باشد.
0
کلاه ایمنی ساختمانی

از وسایل حفاظت فردی می توان به  لباس کار، پیش بند، کلاه ایمنی، کلاه کار، سربند، انواع ماسک، عینک ایمنی، گوشی حفاظتی، کمربند ایمنی، دستکش های ایمنی و حفاظتی، کفش ایمنی، چکمه های حفاظتی و انواع دیگری از لوازم اشاره کرد. تجهیزات ایمنی موجب حفظ سلامتی کارگران از خطرات و بیماری های فضای کار می شود. کلاه ایمنی ساختانی نیز یکی از این تجهیزات می باشد که از سلامتی کارگران مراقبت می کند.

 نکاتی که هنگام خرید کلاه ایمنی ساختمان باید به آن توجه کنید

کلاه ایمنی ساختمانی۱) کلاه ایمنی ساختمان باید مطابق با استانداردها  و خطرات در محیط کار طراحی شود  تا بتواند هنگام استفاده از جان افراد محافظت کند. خطرات ریزش یکی از بزرگترین خطراتی است که در ساختمان با آن روبرو هستیم بنابراین کلاه ایمنی ساختمان باید در برابر ضربه های ناشی از سقوط اجسام مقاوم باشد،و توانایی حذب ضربات را داشته باشد و فشار حاصله را به سر منتقل نکند.
۲) ضد آب و کند سوز بودن از مزیت های کلاه ایمنی ساختمان می باشد.
۳) برای بسته شدن بهتر کلاه بر روی سر بهتر است. کلاه ایمنی دارای بندهایی باشد.
۴) در آمریکا کلاه های ایمنی مطابق  استاندارد ANSI ساخته می شوند.
۵) وزن کلاه ایمنی ساختمان بیشتر از 400 گرم نباید باشد و نسبت به جریان برق نیز باید عایق باشد.
۶) دور کلاه باید دارای لبه باشد به منظور محافظت از سر ، صورت و گردن
۷) چنانچه در محیط های تنگ و کوچک کار می کنید کلاه ایمنی ساختمان باید کوتاه باشد و فاقد لبه باشد
۸) نوع کلاه ایمنی کارگاه ساختمانی که در فضاهای مرطوب استفاده می شود نسبت به رطوبت عایق می باشد.
۹) نوارها و چرم های قرار گرفته در داخل کلاه باید به راحتی قابل تعویض باشد

خرید کلاه ایمنی ساختمانی

کلاه ایمنی ساختمانی در رنگها و طرحهای مختلف از برندهای معتبر جهان را می توانید از فروشگاه آتش مهار البرز خریداری نمایید. برای خرید با واحد فروش تجهیزات ایمنی به شماره 02166720522 تماس حاصل فرمایید و یا به صورت حضوری به شعبات فروشگاه مراجعه نمایید.

کلاه ایمنی کارگاه ساختمانی

 ااخیرا به اشتباه از کلاه BUMP CAP که مشابه کلاه معمولی می باشد اما در داخل آن یک کاسه فلزی وجود دارد.  به شدت در کارگاه های ساختمانی مرسوم شده است . اما این نوع کلاه ایمنی تنها محافظ پوسته سر در مقابل پارگی حاصل از برخودرد اجسام نوک تیز می باشد . بنابراین از این نوع کلاه نمی توان به عنوان جایگزینی برای کلاه ایمنی ساختمانی استفاده نمود زیرا این نوع کلاه از سر شما در برابرسقوط اجسام محافظت نکرده و نسبت به دیگر انواع کلاه ایمنی ساختمان شکننده می باشد.