• 09128687289
  • 1
سه شنبه 23 مهر 1398 Tuesday 15 October 2019 15 صفر 1441
آتـــش مــهـــــــــار البـــــــــــرز

له شدن پنجه های پا در محیط های صنعتی و کارگاهی از بزرگترین صدمات و خطرات در محیط های کارگاهی می باشد. اینگونه خطرات سبب شده است که نیاز به کفش ایمنی به منظور محافظت از پا در برابر این خطرات بیش از پیش احساس شود. استفاده از تجهیزات ایمنی مانند کفش ایمنی از له شدن پنجه پا شما هنگام سقوط اجسام محافظت می کند. 

 کفش ایمنی ایرانی

کفش ایمنی تبریزتعداد کارخانه و شرکت های زیادی در ایران وجود دارد که در زمینه تولید کفش ایمنی فعالیت دارند. تبریز با دارا بودن سابقه چند ساله در زمینه تولید کفش از فعال ترین شهر ها در زمینه تولید کفش ایمنی می باشد. به طوریکه کفش ایمنی تبریز از شهرت بسزایی برخوردار است. کفش ایمنی تبریز تولیدی کارخانه کفش ایمنی میلان تبریز می باشد. کفش ایمنی ایمن میلان تبریز عموما ازچرم طبیعی ساخته می شود که علاوه بر دارا بودن کیفیت بالا و ظاهری شیک از تعرق پای شما در فضای داخلی کفش جلوگیری خواهد کرد. از دیگر تولید کنندگان کفش ایمنی تبریز می توان به کفش ارک تبریز اشاره کرد.

محصولات کفش ایمنی تبریز

محصولات متنوعی از کفش ایمنی تبریز در فروشگاه آتش مهار البرز وجود دارد که از نمونه این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

خرید کفش ایمنی تبریز

کفش ایمنی تبریز در رنگها و طرحهای مختلف را می توانید از فروشگاه آتش مهار البرز خریداری نمایید. برای خرید کفش ایمنی تبریز و اطلاع از قیمت کفش ایمنی تبریز می توانید با واحد فروش تجهیزات ایمنی آتش مهار البرز به شماره  02166720522  تماس حاصل فرمایید و یا با به صورت حضوری به شعبات فروشگاه مراجعه نمایید. از محصولات کفش ایمنی تبریز می توان به کفش ایمنی مهندسی و کفش ایمنی طبی  ، کفش ایمنی کارگاهی و .... اشاره کرد.