معرفی دستکش عملیاتی آتش نشان چیبا فایرشارک CHIBA FIRE SHARK

Rate this post

مشخصات دستکش عملیاتی آتش نشان چیبا فایرشارک CHIBA FIRE SHARK

ویژگی های دستکش عملیاتی آتش نشان چیبا فایرشارک CHIBA FIRE SHARK جنس پشت دستکش است که از کربنکس ساخته شده است. جنس کف دستکش پارچه دوخته شده ای در طرفین دستکش با نوع سیلیکونی می باشد. مواد زائد روی این دستکش ها با برس کشیدن از بین می روند. این دستکش ها قابل شستشو از دمای 5 تا 60 درجه را دارند. اندازه این دستکش 30 سانتی متر می باشد و می بایست آن ها را در شرایط سرد و فاقد رطوبت و نور بگذاریم.

قیمت خرید دستکش عملیاتی آتش نشان چیبا فایرشارک CHIBA FIRE SHARK

قیمت خرید دستکش عملیاتی آتش نشان چیبا فایرشارک CHIBA FIRE SHARK این دستکش مناسب است. در نهایت باید بدانید تا امروز این کالا با توجه به استانداردهای جهانی و بین المللی پیش رفته است و تمام این استانداردها در این دستکش رعایت شده است . به همین دلیل این کالا از سطح کیفی بالایی برخوردار هستند و کاملا مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته و تولید می شوند. در نتیجه روز به روز بر محبوبیت و کاربردهای این کالا اضافه می شود. و همه خریداران بی نهایت از تولید چنین محصولات با کیفیتی راضی و خشنود هستند. توسعه و پیشرفت کار و مشاغل خود را در گرو این محصول تراز نخست می دانند.

قیمت خرید CHIBA FIRE SHARK  با توجه به اندازه و نوع و مدل متفاوت می باشد. این دستکش ها در عملیات آتش نشانی دارای قابلیت های پیشرفته است. بادوام می باشد. از محبوبیت خاصی برخوردار است و قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارد

کیفیت این دستکش ها بالا می باشد. حمل این دستکش راحت است. همچنین جمع و جور بودن آن نیز یکی از مزیت های این دستکش محسوب می شود. زیرا باعث بهینه سازی فضای دست می شود.

در نهایت می بایست به فکر کیفیت کالایی که خریداری می کنیم باشیم و قیمت بالای یک کالا مطمئنا دلیل اصلی مرغوبیت کالا را می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.