معرفی دستکش عملیاتی آتش نشانی چیبا CHIBA TOP rescue

Rate this post

ویژگی های دستکش عملیاتی آتش نشانی چیبا CHIBA TOP RESCUE

از ویژگی های دستکش عملیاتی آتش نشانی چیبا CHIBA TOP rescue جنس نخی این دستکش می باشد که از کولار می باشد. رنگ شبرنگ های منعکس کننده قوی برند 3M نسوز را در خود دارد. این دستکش عملیاتی آتش نشانی بسیار با دوام و سبک است و ساخت کشور آلمان می باشد. دارای قابلیت شستشو با آب 60 درجه سانتیگراد می باشد.

در واقع میتوان گفت ضد تعریق است. رطوبت را به بیرون انتقال می دهد. برای لحظاتی که آتش نشان ها در حین عملیات هستند عالی عمل می نماید.

در طراحی داخلی دارای فوم می باشد. این دستکش عملیاتی آتش نشانی در مقابل ساییدگی و حرارت مقاومت خوبی دارد. این دستکش ها به دلیل طراحی نوین سیلیکون کولار از هزینه نسبتا بالایی بر خوردار است , بند قابل تنظیم دارد و ترکیبات تشکیل دهنده داخلی این دستکش پلی آمید 52 درصد، آرامید 24 درصد، ویسکوز 12 درصد، چرم 10 درصد، الاستین 1 درصد و مواد پوشش دهنده آرامید 90 درصدی بعلاوه کتان 10 درصدی را در خود دارد.

در نهایت با  دستکش عملیاتی آتش نشانی چیبا CHIBA TOP RESCUE عملیات ایمنی را تجربه خواهید کرد.

این محصول، برای استفاده درعملیات های آتش نشانی طراحی شده است. این دستکش بسیار راحت است و چابک می باشد، و محصول پراستفاده ای در عملیات به شمار می آید. بنابراین با این دستکش ها شما در عملیات از صدمه به دست خود جلوگیری خواهید کرد

این دستکش ها از فروش بسیار خوبی برخوردار هستند و دارای استانداردEN 659:2008  می باشد.

دستکش عملیاتی آتش نشانی چیبا CHIBA TOP RESCUE

قیمت خرید دستکش عملیاتی آتش نشانی چیبا CHIBA TOP RESCUE

قیمت خرید این محصول در مقابل مشخصات و کاربرد بسیار بالای آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.این محصول کارایی های فراوانی در عملیات اتش نشانی دارد. خرید اینترنتی دستکش عملیاتی آتش نشانی چیبا CHIBA TOP RESCUE با قیمت های مناسب در فروشگاه آتش مهار البرز امکان پذیر می باشد. همچنین گستره ای وسیع از این نوع محصول از مدل ها و طرح ها در انواع مختلف در سایت  موجود می باشد.

این محصول بسیار مناسب آتش نشان ها می باشدو سطح کیفی این محصول بسیار بالا است. دستکش عملیاتی آتش نشانی CHIBA TOP RESCUE محصولی که بسیار طرفدار دارد و پر فروش می باشد. این دستکش دارای انواع مختلف در رده مشخصات خود می باشد.

با یک خرید مطمین میتوانید ایمنی و اطمینان را در عملیات آتش نشانی تضمین کنید. در نهایت می توانید محصول بسیار پرکاربرد را به صورت ارسال رایگان از فروشگاه های آتش مهار البرز تهیه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.