معرفی دستکش آتش نشانی سیز مدل SEIZ FF PREMIUM

Rate this post

ویژگی های  دستکش آتش نشانی سیز مدل SEIZ FF PREMIUM

از ویژگی های دستکش آتش نشانی سیز مدل SEIZ FF PREMIUM تهویه هوای داخل دستکش می باشد. که برای آتش نشان این مورد مهمی است که دستش درون کار عملیاتی عاری از عرق و رطوبت باشد. این دستکش نیز بسیار با استانداردهای جهانی سازگار می باشد. این دستکش ها در برابر ترکیبات شیمیایی و میکروبی و آسیب های الکتریکی چندان مقاوم نیست. و لایه ای به نام گورتکس در این دستکش ها وجود دارد، که در مقابل آب مقاوم است و آب و رطوبت را جذب نمی کند. البته این لایه اگر از بین رود شما دیگر دستکش ضد آب نخواهید داشت.

قیمت خرید دستکش آتش نشانی سیز مدل SEIZ FF PREMIUM

قیمت خرید دستکش آتش نشانی سیز مدل SEIZ FF PREMIUM این دستکش در مقابل قابلیت های بسیاری که دارد، بسیار مقرون به صرفه می باشد. در نهایت این دستکش با تمام امکاناتی که دارد، دارای عایق خوبی در برابر دمای سرد و گرم است. زیرا دارای روکشی از جنس سیلیکون و کربن است که همین امر باعث محبوبیت و فروش زیاد آن می گردد. این دستکش بلند است و مچ دست را نیز پوشش می دهد. سایز این دستکش 37 سانتی متر و وزنی برابر 230 گرم دارد که طعم راحتی و سبکی را به فرد می چشاند. در نهایت وزن کم این دستکش مزیت محسوب می شود و می بایست در تمام مراحل عملیات از دستکش آتش نشانی سیز SEIZ FF PREMIUM استفاده نمود.

در نهایت با توجه به کارایی این دستکش مشتریان از این کالا راضی هستند و فروش صد در صدی این کالا را مدیون همین دقت در ساخت این دستکش با مواد با کیفیت می دانند. و با تمام نقاط ضعف و قوت خود باز هم طرفداران زیادی دارد و بسیار پر فروش است. بنابراین یک آتش نشان در عملیات آتش نشانی خود می بایست از دستکش های با سطح کیفی بالا استفاده نماید تا دست خود را ایمن نگاه دارد. و عملیات خود را با انتخاب یک دستکش نسوز و با کیفیت که از انواع آسیب های احتمالی در دست جلوگیری کند، به انجام برساند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *