• 09128687289
  • 1
سه شنبه 23 مهر 1398 Tuesday 15 October 2019 15 صفر 1441
آتـــش مــهـــــــــار البـــــــــــرز

یکی از مهمترین و اصلی ترین تجهیزات ایمنی کفش ایمنی کار است، داشتن کفش ایمنی کار مناسب به شما کمک می کند که در محل کار خود پای خود را از ضربه خوردن و یا فشار زیاد محافظت کند، از طرفی "پا، قلب دوم هر انسان است" و انتخاب کفش مناسب در همه شرایط یکی از موارد بسیار مهمی است که باید رعایت کنید. چرا که اگر در حال خواندن این  مطلب هستید یا جزء آن دسته ای هستید که روزانه به خاطر شغل خود و اصول ایمنی باید 8 ساعت کفش ایمنی بپوشید و نیاز دارید که در این  زمان راحت باشید؛ یا این که شما کارفرما یا مسئول ایمنی عده ای هستید و قصد تهیه کفش ایمنی برای آنها دارید که در این  صورت باید در نظر داشته باشید که کفش ایمنی مورد نظرتان باید به گونه ای باشد که از خستگی نیروی کار شما جلوگیری کند تا در نتیجه بازده بیشتری داشته باشید.

خصوصیات کفش ایمنی مناسب و استاندارد

  • یک کفش ایمنی باید مطابق با استاندارد های جهانی باشد، یعنی بتواند از انگشتان پای شما در برابر یک قطعه فولادی که 20 کیلوگرمی که به صورت عمودی از ارتفاع یک متر به پایین رها می شود محافظت کند.
  • یک کفش ایمنی خوب باید در زمان کار علاوه بر این که از پای شما محافظت می کند، باید راحت و بهداشتی باشد. کفشی که انتخاب می کنید باید انعطاف پذیر باشد، ضربه هایی که به پاشنه پای شما وارد می شود را دفع کند، از پای شما در برابر دمای بالا یا پایین و رطوبت محافظت کند و در زمانی که در حال فعالیت هستید از مچ پای شما در برابر آسیب های معمول محافظت کند.
  • کفشی که برای کار انتخاب می کنید باید با دوام باشد، برای همین کفش هایی که برای کار به عنوان  کفش مناسب شناخته می شوند از چرم گاو یا بوفالو ساخته می شوند.
  • در برابر برق گرفتگی از شما محافظت کند. شاید با خود فکر کنید که حوادث مربوط به افراد ناشی است، ولی باید به شما بگویم که اکثر حوادث برای افراد کاربلدی که فکر می کنند هیچ نیازی به وسایل و تجهیزات  ایمنی ندارند رخ می دهد.
  • کفش مناسب باید از لیز خوردن و مشکلاتی که در زمان حرکت در یک مکان صنعتی ممکن است رخ بدهد از شما محافظت کند.
  • از خستگی شما در زمانی که مشغول کار هستید جلوگیری کند.
  • کفش ایمنی کار باید از مواد اولیه بادوام ساخته شده باشد در مواقع آتش سوزی از شما محافظت کند.

 شما می توانید در منوی زیر کفش های ایمنی مورد تایید تیم فنی مهندسی آتش مهار را ببینید و با خیال راحت از استاندارد بودن، کفش ایمنی کار خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید از طریق شماره  02166720522 با ما در تماس باشید. 

کفش ایمنی تبریز
له شدن پنجه های پا در محیط های صنعتی و کارگاهی از بزرگترین صدمات و خطرات در محیط های کارگاهی می باشد. اینگونه خطرات سبب شده است که نیاز به کفش ایمنی به منظور محافظت از پا در برابر این خطرات بیش از...
کفش ایمنی مهندسی
برخورد اجسام با پا هنگام کار و یا نظارت در کارگاهها امری اجتناب ناپذیر خواهد بود. در این مواقع اگر از کفش ایمنی مناسبی استفاده کرده باشید مشکلی برای پای شما ایجاد نخواهد شد. کفش ایمنی مهندسی نمونه...
کفش ایمنی طبی
جهت کار در محیط های کارگاهی و صنعتی و به خصوص محیط هایی که با اجسام سنگین کار می کنند و احتمال سقوط اجسام وجود دارد. استفاده از کفش ایمنی ضروری می باشد. استفاده از کفش ایمنی در محیط های کارگاهی از...