سبد خرید شما خالی می باشد.
0
شیلنگ هابرکورن اتریشی

شیلنگ هابرکون از انواع شیلنگ های برزنتی ساخته شده در کشور اتریش می باشد. در شیلنگ هابرکورن لایه خارجی از نخ پرلون با جنس پلی‌استر ساخته شده است اما لایه داخلی در این نوع لوله از جنس لاستیک می‌باشد.

هابرکورن از برند ترین شرکت های تولید کننده تجهیزات آتش نشانی در جهان می باشد . شیلنگ های هابرکورن نیز از این شهرت مستثنی نیست. بیشترین مصرف شیلنگ های هابرکورن در زمینه های آتش نشانی ، تجهیزات اطفا حریق ساختمان ها ، کاربرد های صنعتی ، کشاورزی و.... می باشد. بر اساس نوع استفاده شیلنگ هابرکورن در سایز ها ، اجناس و رنگ های متفاوت در دسترس می باشد. سایز های شیلنگ هابرکورن از 1.5 اینج تا 6 اینج در بازار موجود می باشد.اگر جنس شیلنگ آتش نشانی هابرکورن را به صورت دقیق بیان کنیم.لایه بیرونی از پارچه دو لایه کتان و لایه داخلی از لاستیک EPDM و NBR تشکیل شده است که باعث شده است میزان تحمل فشار کاری و لحظه ای آن به شدت بالا برود. شیلنگ هابرکورن دارای استانداردهای بین المللی  EN , DIN , ONORM می باشد.

از دیگر شیلنگ های آتش نشانی که در بازار به وفور استفاده می شود می توان به برند اشباخ آلمان و برند ولکان که تولید شده کشور چین است اشاره کرد . تمام شیلنگ های آتش نشانی دارای استانداردهای لازم برای آتش نشانی نیز می باشد.

شیلنگ هابرکورن اتریشی

خرید شیلنگ هابرکورن اتریشی

فروشگاه اعلام حریق البرز ارائه کننده انواع محصولات آتش نشانی ؛ عاملیت فروش شیلنگ هابرکورن اتریشی و سایر شیلنگ های آتش نشانی را دارا می باشد. به منظور دریافت اطلاعات فنی می توانید به فروشگاه های آتش مهار البرز مراجعه کنید.

قیمت شیلنگ هابرکورن اتریشی

به منشور خرید شیلنگ هابرکورن و اطلاع از قیمت و سایر ویزگی های شیلنگ هابرکورن می توانید هم اکنون با شاره های 02166720522 ، 09128687289 تماس حاصل فرمایید.

انواع شیلنگ آتش نشانی