• 09128687289
  • 1
چهارشنبه 30 مرداد 1398 Wednesday 21 August 2019 19 ذی‌الحجه 1440
آتـــش مــهـــــــــار البـــــــــــرز

کمپانی Teletek Electronics یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم اعلام حریق تحت برند تلتک (تله تک) می باشد . خط تولید پیشرفته و مجهز بودن به دستگاههای پیشرفته از ویژگی های اصلی این کارخانه می باشد تلتک کلیه محصولات تولید شده را از نظر کیفیت بررسی و سپس به بازار عرضه می کند. سیستم اعلام حریق تلتک مطابق با استانداردهای EN54 اروپا به جهت تضمین کیفیت ساخت  تولید می شود که از نظر لابراتورهای  LPCB و EVPU مورد تایید می باشند.

سیستم اعلام حریق متعارف تله تک

سیستم اعلام حریق تلتک از نوع متعارف هر یک از تجهیزات آدرسی مختص به خود ندارند و فعالیت بر اساس زون و یا محیط صورت می گیرد. MAG2P یکی از مدل های سیستم اعلام حریق برند تلتک می باشد. 

MAG2P کنترل پانل برای دو زون ثابت می باشد که استانداردهای لازم را نیز دارا می باشد. برای هر زون این دستگاه می توان 32 عدد دکتور نصب کرد.نداشتن محدودیت در نصب تعداد شستی ها بریا هر زون نیز از ویژگی های این محصول است. اسن دستگاه دارای قابی پلاستیکی است . سادگی نصب و استفاده از این نوع سیستم اعلام حریق متعارف تلتک از دیگر ویژگی های این محصول است. این دستگاه برای مناطق کوچک (مسکونی و اداری های کوچک)  مفید است این دستگاه حداکثر1000 متر مربع را تحت پوشش قرار می دهد.

سیستم اعلام حریق متعارف تله تک

قیمت سیستم اعلام حریق تله تک

جهت دریافت قیمت دستگاه اعلام حریق تله تک با شماره 02166720522 تماس حاصل فرمایید.