• 09128687289
  • 1
سه شنبه 23 مهر 1398 Tuesday 15 October 2019 15 صفر 1441
آتـــش مــهـــــــــار البـــــــــــرز

کپسول آتش‌نشانی  از جمله وسایل خاموش کننده به شمار می آیند. کپسول آتش نشانی دژ نوعی دستگاه برای خاموش نمودن آتش است. این نوع کپسول آتش نشانی جزء خاموش کننده‌های آتش  می باشد که قابل حمل و دستی می باد و از موادی مانند گاژ، پودر و آب برای پر کردنان استفاده می شود.

ویژگی کپسول آتش نشانی دژ

دژ یکی از برندهای کپسول آتش نشانی می باشد. که در وزن های یک الی 50 کیلوگرم در بازار موجود می باشد. برخی از انواع کپسول های اتش نشانی دژ به دلیل سنگین بودن بر روی چرخ قرار می گیرد. و عموما در یک جای مشخص به صورت ثابت نگهداری می باشد. که با توجه به نوع آتش از نمونه خاصی از کپسول استفاده می شود.

خرید کپسول آتش نشانی دژ

 آتش مهار البرز عرضه کننده انواع کپسول آتش نشانی در سایزهای متنوع با قیمت مناسب. برای خرید کپسول آتش نشانی دژ می توانید به شعبات آتش مهار البرز مراجعه کرده و یا با شماره 02166720522 تماس حاصل فرمایید.

محصولات شرکت دژ

شرکت دژ تولید انواع کپسول آتش نشانی در سایزهای متنوع می شود. که از محصولات اینشرکت می توان به 

کپسول های آتش نشانی پودر و گاز دژ: این کپسول ها از اندازه 1 کیلوگرمی تا 75 تولید و به بازار عرضه می شوند.

کپسول های آتش نشانی فوم و گاز دژ: این  کپسول ها در اندازه های 6، 10، 25، 50 و 75 لیتری تولید می شوند و در اختیار استفاده کنندگان  قرار می گیرد. از کپسول آتش نشانی 6 کیلوگرم عموما در خانه و ادارات مورد استفاده قرار میگیرد.

آتش مهار البزر به عنوان یکی از بهترین  فروشگاه های فروش کپسول آتش نشانی و معتبرترین  و مطمئن ترین  مراجع  برای خرید کپسول های آتش نشانی می باشد.

کپسول آتش نشانی دژ یکی دیگر از برندهای کپسول آتش نشانی موجود در فروشگاه آتش مهار البرز می باشد. کپسول آتش نشانی co2 دژ، از کپسول های پر شده با استفاده از گاز کربنیک و co2 می باشد. وزن این کپسول های...
کپسول آتش نشانی آب و گاز دژ
کپسول آتش نشانی دژ یکی دیگر از برندهای کپسول آتش نشانی موجود در فروشگاه آتش مهار البرز می باشد. کپسول آتش نشانی آب و گاز دژ، از مجموعه کپسول های آتش نشانی می باشد که با استفاده از آب و گاز پر می...
کپسول آتش نشانی پودر و گاز دژ
کپسول آتش نشانی دژ یکی دیگر از برندهای کپسول آتش نشانی موجود در فروشگاه آتش مهار البرز می باشد. کپسول آتش نشانی پودر و گاز دژ ، از مجموعه کپسول های آتش نشانی می باشد که با استفاده از پودرو گاز پر می...