•   +

    • 09128687289
    • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 1
چهارشنبه 2 اسفند 1396 Wednesday 21 February 2018 5 جمادی‌الثانی 1439

آتـــش مــهـــــــــار البـــــــــــرز

کپسول های آتش نشانی

کپسول آتش نشانی مخصوص خودرو

در سوانح تصادف , آتش سوزی خودروها یکی از بیشترین پیش امدهایی است گه هنگام بروز حوادث رانندگی و  یا نقص فنی خودرو بروز می کند بنابراین به همراه داشتن یک کپسول آتش نشانی می تواند کمک شایانی به شما بکند.

ضرورت به همراه داشتن کپسول آتش نشانی در خودرو

چرا باید در خودرو کپسول آتش نشانی داشته باشیم ؟ بیشتر افراد برای حمل و نقل خارجی از ماشین و وسایل حمل و نقل شخصی استفاده می کنند. بنابراین استفاده از خودروهای شخصی محبوب ترین گزینه برای حمل و نقل است. بنابراین وسایل نقلیه همواره دستخوش حوادث و نواقصی می شوند که آتش سوزی می تواند یکی از گزینه ها باشد .

ادامه مطلب...

کپسول های آتش نشانی و خودروهای آتشنشانی

کپسول های آتش نشانی از جمله وسایل جهت خاموش کردن آتش میباشد اما در آتش سوزی با ابعاد کوچک و هرچه قدر که میزان آتش بزرگتر شود بالطبع از وسایل بزرگتری در این خصو باید استفاده نمود که می توان به خودروهای آتش شنانی اشاره نمود که البته اطفاحریق اسپرینکلر هم نوع کوچکی سیستم خودروهای آتش نشانی می باشد که به خودکار عمل کرده و به آتش نشان ها کمک بسیاری می کند.

ادامه مطلب...

کپسول های آتش نشانی

کپسول های آتش نشانی

امروزه دستگاه های مختلفی در انواع و ساز های مختلف جهت مبارزه با آتش سوزی های مختلف طراحیو ساخته شده است که در این امر تلاش بسیاری شده است تا حجم و وزن کمتری نسبت به گذشته داشتند و بهراختی بتوان آن را حمل کرده و در واقع در زمان مبارزه با آتش شوزی با سرعت عمل بیشتری این کار انجام شود. از جمله اقدامات صورت گرفته می توان به طراحی کپسول های آتش نشانی متعددی اشاره نمود که که براساس مکان مورد استفاده در اندازه و اوزان مختلف به گونه ای بر روی چرخ های دستی حمل شده و به آسانی می توان آنها را منتقل نمود. ازجمله خصوصیات این کپسول های آتش نشانی می توان به شلنگ طویل و البته کافی آن اشاره نمود که نیاز به نزدیک شدن به آتش جهت خاموش شدن نمی باشدو این یکی از امتیازات مثبت این کپسول های آتش نشانی نسبت به کپسول های آتش نشانی دستی می باشد.

ادامه مطلب...